Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm csalodást...

A legjobb barátnőm csalodást okoz mindig és most higyek e neki? 😕😕

Figyelt kérdés
A legjobb baránőket félevé ismerem es félév alatt 4x csalodtam benne de most nagyon csalostam benne mert olyat tet a szemem elöt amit meg ugert hogy nem fog többet de meg tete és ez nagyon rosszul eset mert én mindig probalom jò utra terelni es ma meg el kezdet nemem magyarazni hogy meg banta nem fogja többet csinalni de ezt sokszor mondta nekem es nem tudom hogy most higyeke neki ti mit tenétek a helyembe??

2016. márc. 2. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te külföldi vagy, vagy kisegítő iskolába jársz? Botrányos a helyesírásod.
2016. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a privátot, Móni, de ne kínálgasd magad, nem szeretnék veled ismerkedni. Nem is nagyon értem, hogy mit írsz, annyira tele van helyesírási hibákkal. Mondjuk a kérdésemre választ kaptam: nem külföldi vagy... 😃
2016. márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félév alatt nem lehet megismerni egy legjobb barátot. Hagyd el és ismerkedj meg egy új legjobb barátnővel.
2016. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!