Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért irritál hogy mindenben...

Miért irritál hogy mindenben utánoz es próbál olyan lenni mint én?

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy van egy barátnőm aki folyamatosan masol es utánoz.es ugye most vagyunk nyolcadikosok tehat tovabb tanulás előtt állunk.én felnott kent rendor szeretnek lenni ezert annak megfelelő iskolakat jeloltem be.ugy persze ezeket neki is elmondtam es ugyan azokat az iskolákat írta be ugyan olyan sorrendben ahogyan én.

Es ugye amelyik iskolát elsőnek jeloltem nekem. Az az álmom es szoktam is rola áradozni hogy mennyire szeretnek. Bejutni.persze par órával vagy nappal kesobb o is megteszi ugyan ezt.es tudom hogy ez legyen a legnagyobb problémám az eletben de meg is idegesítő.esetlg tanácsok vagy ötletek hogy hogy tudnam ezt figyelmen kivul hagyni?eseteg volt mar valaki ilyen helyzetben?


2016. márc. 3. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkurenciát látsz a barátnődben? Vagy miért zavar?

Én örültem volna ha valamelyik barátom ugyanabba a suliba jön mint én.

2016. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ohh nekem is van ilyen barátom, engem is idegesít, de én sem tudom hogy mit csináljak:( 14/L
2016. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De te ki vagy, fiú, lány?
2016. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is örültem volna ha egy barátnőmmel ugyan abban a suliba kerülünk.


De ha ennyire zavar téged minek vagytok barátok?

2016. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!