Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fejér megyei rockerek, goth...

Fejér megyei rockerek, goth vagy metalhead fiúk, lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi hátsó szándékom csak nem ismerek egy stílusom belit se.Tudom hogy rocker kocsmákban és koncerteken lehet összefutni hasonló emberekkel de mivel nem ismerek egy hozzám hasonlót se ezért kilőve a dolog.

17/f



2016. márc. 4. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
fehérváron csak kefehaju popk..csögök élnek sajnos
2016. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a közeledben lesz koncert menj el rá :)
2016. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltak kapni minden alkalmon dehát nem igazán ment a dolog.Azért köszi a választ!
2016. márc. 4. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló

Akkor te 8-asba nem is szoktál eljárni, vagy nem is hallottál róla?

2016. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az mi a tosz? ha igazi kemény rokkerek vannak ott, akkor már megyek is
2016. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan igazi kemény rokkerek mint te, biztosan nincsenek :(

Remélem azért az iróniát átérzed :)

Nem megkérdőjelezni akarom, hogy te mekkora rocker lennél, vagy hogy egyáltalán az lennél..de az, hogy egy feltehetően fehérvári "rokker" még nem hallott a 8as műhelyről..kicsit vicces, de lehet csak én gondolom így, nyugodtan javíts ki ha tévednék :)

2016. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én amolyan netező rokker vagyok. Pesten sok rokker helyet ismerek mert felrakják magukat a netre. Voltam is többen is. De nem, sose hallottam még a 8as műhelyről.

Szívesen veszek minden felvilágosítást

2016. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!