Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szeretnek a nok ismerkedni?

David2014 kérdése:

Hol szeretnek a nok ismerkedni?

Figyelt kérdés
kapcsolat celjabol es nem egyejszakas dologra gondolok, indokoljatok meg a helyet

2016. márc. 11. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán annyi eset, ahány helyzet. :)))


A legtipikusabb esetek:

-Munkahelyen, mert legtöbb időt ott tölt.

-Iskolában, mert legtöbb időt ott tölt.

-Moziban, színházban, diszkóban, aerobikon, mert sok időt tölt ott és közben pecázik is, ha már egyszer ott van.

-Kimegy a térre, leül egy padra és majdcsak "beleköt" valaki, ha jó sokszor megy ki...

-Felad egy hirdetést, beregez egy társkeresőhöz, mert nagyon akarja és ahol sokszor van, ott nem talált még rá senki, aki neki is tetszene. Ez meg akármilyen helyszínen lehet...

- Én pl. az elsőt egy élelmiszer boltban, a másodikat egy anyámhoz jött MLM-es üzlet közben kaptam el (a két anya seftelt, mi meg leléptünk, mert első látásra egymásba szerettünk.. A harmadik egy osztálytársnő volt, a negyedik egy gyerekkori barátnő... Ezek ilyen triviális dolgok, szerintem nem rendelésre mennek. :)


Ha valaki szimplán szextrófeákat akar gyűjteni, arra vannak az alkalmi webes párkereső oldalak. Percek alatt megvan az esti partner fizetős vagy ingyenes - mármint annak, aki az ilyet szereti.

2016. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én bárhol,kivéve utcán menet közben,mert ha éppen sietek valahová nem a legjobb helyzet.Iskolában és munkahelyen pedig kizárt,mert ha mégsem jön össze a dolog,akkor csak kellemetlen pletyka,sutyorgás,vagy ha olyan az illető,még botrányos is lehet.
2016. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!