Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan hogy a...

Veletek volt már olyan hogy a legjobb barátotok becsapott és elhagyott?

Figyelt kérdés
Az én legjobb barátnőm azt mondta nekem hogy nálam nincs jobb barátnője és nem is lesz de kiderítettem hogy egy régi barátnője akit az oviban ismert meg ujra felbukkant nála és annak a lánynak van egy ugymond lelki betegsége és egyfolytában lelkizik neki a barátnőm hogy mennyire hiányzott már neki és mindent megtesz azért h annak a lánynak segíthessen a betegségén és szerzett a barátnőm még egy uj barátot akit két hónapja ismer és egyfolytában tőle kér tanácsokat és még olyat is elmondott annak az uj barátnőjének amit nekem nem...és én is irtam neki egy ilyen lelkis szöveget hogy mit reagál rá de semmit nem irt csak annyit hogy tudom hogy nem szeret lelkizni...Én szerintem ennek a barátságnak vége...ja és mindkettő másik barátnőjének azt irta hogy én kezdek eltávolodni tőle ami egyáltalán nem igaz sőt inkább az ellentéte...szerintem ő akar tőlem eltávolodni...szerintetek ennek a barátságnak még van értelme? (gúnyos kommenteket légyszi ne irjatok)
2016. márc. 14. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Az volt a legkisebb probléma, hogy eltávolodtunk egymástól! A hátam mögött rendesen besározott, szemembe pedig mosolygott.
2016. márc. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tizennégy, vagy tizenöt éves vagy?
2016. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én 17 éves vagyok...de ez miért számit?
2016. márc. 14. 22:13
 4/4 anonim válasza:
Szerint vége. Velem is pont ez történt..😥
2018. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!