Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám két barátnőmet...

Hogy tudnám két barátnőmet szétválasztani, hogy összevesszenek?

Figyelt kérdés
Egy lány ellopta tőlem a második legjobb barátnőmet, csinálni akarok valamit, amitől összevesznek,de persze nem tudják, hogy az valójában én voltam.

2016. márc. 16. 17:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
86%
szerintem hagyd. én is voltam már ilyen helyzetben, és hidd el csak azt viszik aki vihető. majd lesz olyan legjobb barátnőd akit nem tudnak elvenni tőled. az ilyen barátnők nem igaziak.
2016. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Minek az embernek ellenség, ha te vagy a barátja?
2016. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13 vagy 14 éves vagy? -.-
2016. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Légyszi még válaszokat!
2016. márc. 16. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld. Velem két éve ezt csinálták, és szörnyen esett, a legrosszabb, hogy már óvoda óta barátkoztunk haton, lányokul, de páran közülünk megbeszélték, hogy engem és a tesómat (ő is benne volt a baráti társaságunkban) összeugrasztanak az egyik barátnőnkkel, hogy kirekeszthessenek. Borzasztó volt, persze sikerült nekik, ezzel tönkretették egy teljes tanévünket. Nem tudom mi lett volna ha legalább a testvérem nem lett volna ott nekem, így is másfél évbe került, mire visszaszereztem az önbizalmam. Azt mondom, hogy próbálj te is mással barátkozni, és majd ha a barátnőd keresni fog, akkor hiányzol neki, és tényleg törődik vele, ha nem, akkor talán lehet hogy keresned kell másvalakit( , de ezek ideiglenes dolgok is szoktak lenni).
2016. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami, előbb vagy utóbb úgyis megtudják, hogy te voltál, mert az igazság mindig kiderül, és akkor majd neked még rosszabbul fog esni, mint most.
2016. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ötleteket kérek, hogy tudnám elérni, hofy összevesszenek?
2016. márc. 16. 19:13
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Gusztustalan alak lehetsz, semmit gerinc és tartás nincs benned. Ne csinálj semmit, nyeld el a békát és kész.
2016. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a gusztustalan aki elveszi az ember barátját.
2016. márc. 18. 13:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátok nem képezik a tulajdonunkat, így elvenni sem lehet őket.
2016. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!