Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám két barátnőmet...

Hogy tudnám két barátnőmet szétválasztani, hogy összevesszenek?

Figyelt kérdés
Egy lány ellopta tőlem a második legjobb barátnőmet, csinálni akarok valamit, amitől összevesznek,de persze nem tudják, hogy az valójában én voltam.

2016. márc. 16. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki átéli, amit Te:) Idővel jobb lesz, ezt saját magam teszteltem le;)
2016. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ellopni a pénztárcádat tudják, a barátaidat nem. Előbb-utóbb úgyis faképnél hagyott volna a "második legjobb" barátnőd, akár jön az a lány, akár nem.


Akármennyire is fáj, vedd tudomásul, hogy otthagyott, és lépj tovább!

2016. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát talán ha a második legjobb barátnődről van szó.. esetleg beszélhetnél vele? hm? elmondhatnád hogy úgy érzed hogy elhanyagol egy új barátért? vagy a szemébe nézve megbeszélni vele túl bonyolult lenne, vagy mi? én ezt nem értem, ha egyszer valaki fontos neked, akkor bármit megbeszélhetsz vele..
2016. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor úgy örülök,hogy gyerekkoromban sem voltam ilyen pitiáner bosszúálló sunyi szemétláda. :D

Nem gondolkoztál el azon h nem voltatok barátok sosem ha így le tudta nyúlni tőled? Döbbenet,hogy embereknek nagyobb az egójuk mint az agyuk. Szedd össze magad és legyen már tartásod,ne legyél szánalmas!

2016. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!