Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szétestem, csalódott...

Nagyon szétestem, csalódott vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel nagyon jóban vagyunk. Ma kiderült hogy náci. Én izraelita vallású vagyok, és elkezdtem szorongani, amikor a közelében vagyok. Összeszedtem a bátorságomat, és megkérdeztem tőle, hogy akkor ő most hitleres-e. Azt mondta hogy igen. Hozzátette hogy engem ,,szeret". Van okom félni a náciktól, édesanyámat nyílt utcán próbálták megkéselni, üknagyanyámat belőtték a Dunába. A srác megszállott rajongója Német,-és Oroszországnak. Van mindenféle zsigerelőkése, szimatszatyra, 2 gázálarca....

Nem szeretném és nem is tudom feladni a barátságunkat emiatt. Bár mostmár félni fogok tőle. Hasonló helyzetben vagyok, mint ő. Utálom a rasszizmus minden formáját, kiváltképp a nácikat. De őt ,,szeretem". Nem szerelmes vagyok belé, csak barátként szeretem.

Mi a bánatot csináljak? Másra se tudok gondolni, csak erre...



2016. márc. 16. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
13 13 évesek vagyunk.
2016. márc. 16. 21:12
 2/7 A kérdező kommentje:
ja, és nem szeretnék semmilyen büdös zsidó üzenetet kapni
2016. márc. 16. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Am hàt szerintem megközelithetitek egymást ugy hogy nem ellenségként gondoltok egymásra szerintem egy probàt megér meg de figyi ez a vilàg màr nem ilyen hogy most ő naci vagy cigo mist gyilkoljuk meg most nem hiszem hogy utàlna mi oka lenne rà szerintem baràtkozhatsz vele nem lehet akkora hiba ha elkuld a mi fenébe mert nem szereted a neonàcik életmodját akkor elégcsak keresned igazi szerelmet vagy baràtnőt iskolán kivül szerintem az a megoldás az utalat rasszizmus rossz negativ alantas gondolatok meg a hogyan gyilkoljam meg mert ez ezt szereti vagy azt suerintem kerüljétek. szerintem nézzetek jo filmeket hàborus filmek bejöhetnek neki esetleg megha birja akkor ha van géped akkor biztos bejon neki az Old blood ilyesmi vagy hàt mondjuk nem azt mondomhogy a honlokodra rajzoljon horogkeresztet de probàljatok más témàkra kellemesebbekre hajlongani mint pl; hil szeretsz kirándulni vagy hogy ilyen uncsikra hogy most az Orbánnak mekkora füle van ilyesmik persze ezt te döntitek el tudom milyen ez 17 vagyok másik generácioban élek te egy ujabban vagytok és ez nektek új dolgok a nàcizmus meg minden ilyesmi dolgok szoval ha okosok vagytok amiket irtam azok csak pozitivan beválhatnak a csajnak meg neked is. ennyi lenne.
2016. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy bocsi ha rosszul irtam fiu vay lány de most ebben az esetben mindkét nemekre igaz.
2016. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak hogy tisztázzuk, ő fiú, én meg lány:D
2016. márc. 16. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
13 évesen majd elmúlik ez a náci rajongás, gyerek még azt se tudja mi az... nem hiszem hogy okod lenne félni.
2016. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát, oké remélem hogy elmúlik
2016. márc. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!