Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok csalódott és mérges? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

A barátom egyik barátja állandóan beszólogatott, ezért facebookról letiltottam. Mikor ezt a barátom megtudta összeveszett a barátjával, de közben megtudtam, hogy kibékültek. De úgy tudtam meg, hogy véletlenül láttam, hogy lájkolta a borítóképét facebookon.

Szerintetek jogosan vagyok csalódott, amiért nem mondta el, hogy megint jóban vannak?

19/L, barátom 23/F


2013. dec. 27. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem jogos, az volt a hiba, hogy miattad összeveszett a barátjával.

Hál'istennek kibékültek, nem csoda, hogy kihagytak ebből.

Ha te összeveszel valakivel, a te dolgod, de hogy ő kivel barátkozik, azt tartsd tiszteletben!

2013. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy ők jóban vannak, az akasztott ki, hogy nem mondta el. Nem lettem volna mérges rá, ha elmondja.
2013. dec. 27. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

19 évesen ennél kicsit lehetnél érettebb...

19/L

2013. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan, mint ha egy óvodás vagy kisiskolás gyerek kérdését olvastam volna, de aztán láttam a korosztályt...

Banyek, felnőtt emberek vagytok, nem ártana úgy is viselkedni.

2013. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!