Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy azt érzem...

Normális hogy azt érzem inkább elengedném ezeket az embereket vagy én vagyok túl merev?

Figyelt kérdés

Egyikük pl.miután meghalt apukám (babát várok közben), sajnálkozott össze vissza a telefonban, egyszer hallgatott meg, azóta "jövőhéten hív", hogy mikor tudnánk találkozni személyesen is. Most hogy hetek múlva szülök, jönnének, de én már nem vágyom a társaságukra (5hónapja halt meg apu). Voltak más apróságok is, amik miatt így érzek egyébként.


Másikuk (se gyereke, se fiúja, anyjánál lakik), "fáradt" folyton, nincs kedve kibuszozni hozzám (kb.3/4 óra), mert épp csöpörög az eső, lazulni akar (napi 8 órában dolgozik, anyja mos, főz rá,35 éves). Nekem kellene folyton bemenni harmadik trimeszteres terhesként+egy 3évessel hozzá, ha szeretnék kapcsolatot tartani, ugyanis különben csak telefonálunk és jó ha 2-3 havonta látjuk egymást személyesen..a férjem sokat távol van, így én a gyerekkel közlekedek mindenhová.

A harmadik személy pedig a fater halála után 2 héttel megkérdezte:"jajjj hát mi a baj miért vagy ilyen szomorú??(tudta h meghalt tragikus hirtelenséggel) én értetlenül visszakérdeztem:"ezt hogy érted?? Hát meghalt apu" erre ő" jaaaa hát azt hittem valami nem tudom mi történt!" Heee???


Úgy érzem ezek az emberek nem hogy nem barátaim, inkább visszahúzó emberek, csak nem tudom én vagyok e túl merev, szigorú vagy valóban helyesen érzem a dolgokat.



2016. márc. 17. 11:52
 1/4 anonim válasza:
Az alapján, amit leírtál, én is úgy gondolom, hogy jobb, ha elengeded ezeket az embereket, mert nem érzem úgy, hogy a barátaid lennének és melletted állnának. szerintem jobban járnál, ha inkább arra fordítanád a rájuk fordított energiát, hogy olyan barátot találj, aki tényleg megért, együtt érez veled, meghallgat, és a személyes találkozásnál nem azt várja el, hogy csak te hozz áldozatot, hanem ő is mindent megtesz azért, hogy megoldja.
2016. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont emiatt jutottam ide, amiket leírtál, gondolsz te is..

Mert még haragudni se haragszok, csak úgymond megalkuszok..

2016. márc. 17. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyenek nem barátok!


Mi az,hogy ő nem megy el hozzád,mikor te terhes vagy?? Még neked kéne buszozgatnod,hogy lásd,háát ez nem szép dolog.


Én 1,5 órát képes voltam utazni,hogy legjobb barátnőmmel együtt lehessek,ha pedig épp neki kellett volna jönnie,de beteg volt hát nem érdekelt mentem!


Igazából nem nagyon foglalkoznak veled,nem figyelnek rád.

Egy oldalú az egész.


Hagyd őket,próbálj másokkal ismerkedni, ottani kismamákkal pl.


Az ilyen "barátokat" meg ne sajnáld.

2016. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is úgy érzem egyoldalú, csak van aki szerint én vagyok túl kritikus..ez elbizonytalanított..
2016. márc. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!