Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom elhívott...

Az egyik barátom elhívott kosáredzésre, viszont nem ismerem az ottani embereket, és nem szeretek ismeretlen emberek között lenni, viszont az edzésre meg szeretnék menni. (? )

Figyelt kérdés

Szeretem a kosarat is, meg minden, viszont nem az a típus vagyok, aki szeret ismeretlen emberek között lenni..lehet, hogy rátesz egy lapáttal az is, hogy van rajtam némi felesleg...Vannak olyanok, akiknek ugyan ez a problémájuk, de valahogy leküzdötték őket? Ha igen, hogy?:D

Egyébként szerintem a szerethető típusú emberek közé tartozok, de nem szeretek ismeretlenekkel lenni.:D


2016. márc. 17. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Gondolom a jelenlegi ismerőseidet is előre ismeretlenként ismerted meg :) Azaz, ne félj ismerkedni!

Menj el a barátoddal kosarazni. Az első edzések nem lesznek túl vagányak, de idővel megkedveled a társaságot.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Csak addig lesznek ismeretlenek, amíg el nem mész az edzésre. A következő edzésen már ismerősök lesznek. A rendszeres edzésre járás a felesleged leadásában is segít.
2016. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyen helyen beilleszkedni, kivéve ha már egy embert ismersz. Ha haverod veled van piszok könnyű dolgod van. És ha nem tetszik akkor egyszerűen otthagyod és soha többet nem is látod azokat az embereket.
2016. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2016. márc. 17. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!