Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ő a legjobb...

Szerintetek ő a legjobb barátnőm vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Utálom ha játékszerkánt használnak, és lassan az kezd tudatosulni bennem, hogy csak akkor vagyok jó valakinek, amikor éppen az ő igényeit kell kiszolgálnom. Lassan már rég nem járok egy iskolába a "legjobb" barátnőmmel, és nem is szoktam őt keresni, mert folyton attól félek, hogy esetleg irányít vagy kihasznál engem. Azt kell róla tudni, hogy tud kedves is lenni, viszont nagyon makacs sőt...brutálisan makacs, és nem tudom eldönteni, hogy most manipulál-e engem vagy nem. Szóval akkor elmesélem. Tavaly eljöttem a suliból, hogy új életet kezdjek, nélküle. Azt kell tudni, hogy amikor egy suliba jártunk akkor mindig velem volt, ölelgetett, nyomult is rám, sőt néha már azt hittem túlságosan is szeret...de épp amilyen jól elvoltunk egymással, olyan gyorsan jöttek a veszekedések is. Pl. féltékeny volt ha egy másik lánnyal voltam stb. és vissza is vágott nekem, mert egyszer leváltottam őt 3 napig, aztán ő is engem 3 napra. Suli utan mindig konyorgott, hogy menjek el hozza es nekem mindig ugy kellett ugralnom, ahogy o mondta mert ha nem mentem akk megsertodott..utana kesobb bocsanatot kert. Viszont az volt, hogy nyáriszünetben is egy csomószor hívott, és nyáriszünet vége felé volt egy időszak amikor sokszor hívott, nekem meg nem jelezte ki a teló, legalábbis nem vettem észre ő meg rögtön azt hitte hogy nem akarok a legjobb barátja lenni és megírta nekem hogy vagy még a legjobb barátom? en meg irtam, hogy igen utana meg ossze baratkozott azzal lannyal akivel valtogattam ot, es kibekultek en meg duhos lettem es atjottem masik suliba, de ez csak egy kisebb oka volt annak hogy eljottem...a tobbi nem az osztallyal meg a baratokkal kapcsolatos ok. A lenyeg, hogy akkor elkezdett sirni es az olyan igazi siras volt...tenyleg hallottam rajta hogy sir es nem hiszem hogy megjatszotta volna ...Aztan beszeltem egy volt osztalytarsammal aki azt mondta hogy a legjobb baratnom azt mondta neki en vagyok az egyetlen igaz baratja...ezen kisse meghatodtam es meg is sajnaltam, hogy eljottem a sulibol. Elkezdett hianyozni a baratnom is, meg a suli is. Ev elejen is azt eroltette, hogy legyunk legjobb baratok, meg akkor is ha kulon sulba vagyunk. Ez egy ideig mukodott, de utana mar nem mert mindig o keresett engem, mert en ot nem hisz tul sokat tanultam. Aztan tel elejen megint fel hivott azt mondta azert, hogy menjek el hozzajuk megcsinalni egy gepet amit karacsonyra kap. Elmentem, de akkor mar nem is az volt neki a lenyeg...es nem is kellett megcsinalnom. Megis ugy tunik mintha iranyitana, es befolyasolna az eletemet. azt mondja velem akar lakni, dolgozni meg minden de lehet hogy csak eloskodni akar rajtam es ettol felek a legjobban. Segitenetek? Szerintetek szeret egyaltalan vagy csak kihasznal hogy neki "jobb" legyen?

2016. márc. 21. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy tűnik,hogy csak játszik veled.

Hiszen áthívott a gép miatt is,mégsem kellett megcsinálnod,mert valószínű csak veled akart lenni.


Féltékenykedett aztán próbálta vissza adni neked,hogy ugyan azt érezzed.


Írod mindig keres.


Semmi olyat nem írtál,hogy kihasználna.

Miért irányít azzal,hogy felhív magához?Találkozni akar?


Ha te ezt irányításnak érzed akkor magadban keresd a hibát,ne pedig benne.


Makaccsság nem egyenlő azzal,hogy manipulálni vagy irányítani akar.


Én legjobb barátnőm is velem szeretne dolgozni,mi mondjuk dolgoztunk együtt,úgy ismerkedtünk meg. Meg együtt lakni stb,mert szeret,jól kijövünk. Olyanok vagyunk mint a testvérek :)

2016. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!