Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összejött a legjobb haverom a...

Összejött a legjobb haverom a legjobb lánybarátommal, és ez kikészít. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
A haverom kiskorom óra ismerem, az lány pedig az osztálytársam és évek óta a legjobb lánybarátom. Ők most rajtam keresztül megismerték egymást és összejöttek, ami engem teljesen kikészít. Nem tudom hogy féltékeny vagyok-e, a többi barátja sosem zavart a lánynak de ezt most nem bírom elviselni úgy érzem emiatt tönkre fog menni a kapcsolatom a az osztálytársammal. Ti mit gondoltok egy ilyen szituációról ? 17/F
2016. márc. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem megy tönkre, csak nem leszel neki olyan fontos, mint eddig. Ha nem vagy bele szerelmes ne zavarjon, örülj, hogy egymásra találtak. Ha szerelmes vagy belé, szar ügy: akkor elvesztettél 2 barátot.
2016. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnöd kéne a boldogságának, ha valóban olyan jó barátok vagytok,mint ahogy állítod. Nem jogos a felháborodásod,mert ha a lány barátkéntt tekintett rád,azzal jön össze akivel csak akar. Pont úgy,ahogy te is. Mivel téged ez zavar, tedd fel magadnak a kérdést,hogy biztos nem érzel többet a csaj iránt? Beszéld meg vele,ha megértő,hogy furának tartod a helyzetet...csak ezzel nagyon kell vigyázni. Ha szó nélkül hagyod,megtartod a lánybarátot,viszont végig kell nézned ahogy a haveroddal van,ha szólsz,elveszítheted a lányt,sőt a haverod is,de ez nem biztos.
2016. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem inkább az zavar, hogy lehet falaznom kell nekik ebben abban, ha szakítanak lehet megutálják egymást, mivan ha megcsalás lesz és hasonlók ?
2016. márc. 25. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az téged nem hinném hogy érintene. Nem vagy a kapcsolatukért felelős. S ha majd szakításuk után téged vesznek elő,mondogass meg nekik,mert nem lesz helyes téged hibáztatni.(#2 voltam)
2016. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!