Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok dühös rá?

Jogosan vagyok dühös rá?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm tavaly elköltözött 200 km-re, többször volt szó róla, hogy megyek meglátogatni (ebből semmi nem lett, mert soha nem jó neki), vagy találkozunk ha itthon lesz. Volt is itthon, de vagy nem szólt erről, vagy megbeszéltük, egy körülbelüli időpontot, pl. hogy másnap találkozunk délután, de amikor pontosítani kellett volna a részleteket, felszívódott. Hiába írtam rá, nem válaszolt, aztán visszautazott.

Múlt héten volt a szülinapja, úgy volt, hogy aznap lesz meglepetésbuli. Már 2 héttel korábban elkezdtem intézni az ajándékait, kb. 15-20 ezer Ft-ot elköltöttem, személyre szóló ajándékot akartam, elvégre egyszer 30 éves az ember. Átszerveztem a beosztásomat, aznap szabaddá tettem magam. Aztán 1 nappal a szülinap előtt kiderült, hogy nem másnap jön, hanem 2 nap múlva, amikor nekem már dolgozni kellett estig. Szóltam időben, hogy nem fogok odaérni, de megyek amint tudok. Megbeszéltük, hogy ha végeztem felhívom, és találkozunk. Fel is hívtam, éppen akkor lett vége a bulinak, mondta, hogy ivott, fáradt, találkozzunk másnap, elmegyünk ebédelni. Másnap reggel korán felkeltem, készülődtem, délelőtt időben írtam neki üzenetet, kérdeztem hol és mikor találkozzunk. Semmi válasz. Telefon kikapcsolva. Otthon ültem indulásra készen délelőtt 11-től délután 4ig. Persze nem jelentkezett, gondolom megint visszautazott. Annyi se volt benne, hogy szóljon hogy ne várjak feleslegesen. Ehhez még hozzájön, hogy 20 ezer Ft-ot költöttem a semmire, mert én nem tudok mit csinálni a cuccokkal, valószínűleg a kukában fog landolni. Nagyon haragszom rá, és ez nem az első ilyen eset. Ti mit reagálnátok erre? Én azóta nem kerestem, mert szerintem olyan dolgokat mondanék, amit lehet, hogy megbánnék később. Mi lenne a helyes viselkedés ebben a helyzetben? És hogyan viselkedjek vele, ha esetleg keresni fog?



2016. márc. 23. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Édes Szívem, téged ez a nőszemély úgy vesz hülyére,ahogy vagy. De tudod kit lehet, aki hagyja. Én megszakítanám vele a kapcsolatot,ha keresne se reagálnék,mert annyiszor vert át,hogy ez már rád nézve égő.
2016. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan vagy rá dühös, hisz többször átvert. Játszott az időddel.


De őszintén szólva nekem a barátnőd viselkedéséből az jön le, hogy már nem vagy számára, olyan fontos mint régen voltál. Különben legalább felhívott volna. Az emberek gyakran viselkednek így főleg, ha régi jó barátokkal kéne találkozniuk. Fáj nekik, hogy engedték elromlani a kapcsolatot és nem tudnak mit kezdeni a régi barátokkal. Talán tovább szeretnének lépni. Nem akarják érezni a volt barátság tudatát a szemrehányást, hogy nekem még fontos vagy én miért nem vagyok az már neked?!

2016. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de én ezt a nőt nem hogy legjobbnak, de még barátnőnek se hivnám..
2016. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolsó ilyen húzása. Nem fogom keresni többet. Ráadásul tudta, hogy aznap amikorra meg volt beszélve a találkozó, éjszakás leszek. Ha annyit írt volna üzenetben, hogy "mégsem jó", akkor nem kelek fel kora reggel, és nem fáradtan megyek dolgozni, hanem aludtam volna délutánig. Azóta 3 nap eltelt, de még mindig ki vagyok akadva ettől az egésztől.
2016. márc. 23. 21:37
 5/12 anonim válasza:

Semmiképp ne keresd!!! Ez már a pofátlanság kategória. Próbál lerázni téged.

Sajnálom, ha neked még ezek után is fontos :(

De jobb ha elengeded. Ez is olyan, mint egy kapcsolat, mindkét félnek akarnia kell...

2016. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Telibe sz.r konkrétan téged!


Legyél vele közömbös,ne találkozz vele,ne keresd szépen lekopik,hiszen eddig sem voltál neki fontos.


Mondjuk elég sokszor átbacott téged.

Te meg besétáltál a csőbe!


" elköltözött 200 km-re, többször volt szó róla, hogy megyek meglátogatni"


Szóval TE felajánlod neki,hogy 200 km-et utazol,hogy találkozzatok és még neki nem jó???


Nekem ennyi is elég volt,de ahogy a kisregény végére értem elszörnyülködtem,hogy mennyire palira vesz téged a "barátnőd".


Nem volt feltűnő,hogy mindig mikor pontosítani akartál akkor tűnt el,kapcsolta ki a telefonját?


Ő nem barátnő, szép tőled,hogy mennyi áldozatot hoztál érte,meg mennyit költöttél. De csak kihasznált.

Egyoldalú barátság ez.


Mondjuk még annyira sem méltat,hogy dobjon egy üzit,hogy mégsem jó az időpont,hogy te ne várj rá!



Nekem még a legutolsó haverom aki számomra senki egy legjobb barátnőhöz képest,még neki is küldök üzenetet,hogy ne haragudj közbe jött vmi.

Hiszen megtisztelem vele,mivel tudom készült,hogy találkozunk ergó utazik is így időben szólok!

Ha pedig nem 100% a találkozó,mert nekem is akkor derül ki vmi akkor azt mondom,hogy 50-50 %,hogy tudunk találkozni vagy sem. 12-re beszéltük 10 kor írok tudunk e talizni avagy sem.


TISZTELET!


Barátnődben nincs.


Jobb lesz nélküle hidd el.

2016. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, hogy fontos. 10 éve ismerem. 1 évvel ezelőttig olyanok voltunk, mint a testvérek, mindent együtt csináltunk, egy helyen dolgoztunk, együtt mentünk nyaralni, még egyforma ruháink is voltak. Amióta elköltözött, megváltozott minden. Semmit nem mesél, mi történt vele, azt is utólag mástól tudtam meg, hogy új kapcsolata van, vagy hogy már nem ott dolgozik ahol fél éve. Pedig mindig kérdeztem, hogy mi újság vele. Ezek után elég egyoldalúnak éreztem a dolgot, már én sem meséltem el neki, mik történnek velem. És 2-3 hónapra meg is szakadt az egész. Aztán amikor nemrég újra jelentkezett, azt hittem helyre lehet hozni mindent. Ezért is akartam a szülinapját tökéletesre, senki ajándékával nem foglalkoztam még ennyit. Amikor rájöttem, hogy nem tudok ott lenni, gondoltam nem baj, majd másnap odaadom, legalább tudunk beszélni normálisan ha csak ketten leszünk. Aztán jól pofára ejtett. Én meg naivan már teljesen beleéltem magam :(
2016. márc. 23. 21:50
 8/12 A kérdező kommentje:

"Szóval TE felajánlod neki,hogy 200 km-et utazol,hogy találkozzatok és még neki nem jó??? "

Nyáron megbeszéltük, hogy ősszel egyszerre veszünk ki szabit, felmegyek hozzá pár napra. Én kivettem a megbeszélt 1 hét szabadságot, írtam is neki ez miatt. Semmi válasz. 2 héttel utána jelentkezett.


"Nekem még a legutolsó haverom aki számomra senki egy legjobb barátnőhöz képest,még neki is küldök üzenetet,hogy ne haragudj közbe jött vmi. "

Ezzel én is így vagyok. Nem hagyom, hogy bárki feleslegesen várjon rám.

2016. márc. 23. 21:56
 9/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Hmmm. Ha ez a némber a legjobb barátnőd milyenek az ellenségeid? Mert a meztelen csiga hozzá képest gerincoszlop... Szerintem gyújtsd fel az ajándékát, vedd fel videóra és küldd el neki. " Ezt kaptad volna te nyomorult, takarodj az életemből"
2016. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21:45-ös vagyok


Az szép,szabit veszel ki és ezt csinálja :(


Egyre több rossz dolgot írsz le mit tett.


Innentől kezdve ne vedd fel a telefont,ne írj neki semmit. Ha megkeresne személyesen akkor pedig küld el,hogy bocs,de nem érek rá,szia!

2016. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!