Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiunak mi az ami tetszik...

Egy fiunak mi az ami tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de reklám:
2016. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A teste
2016. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ösztönös primitìv szinten jah, a teste....ha rendelkezésère áll az adott làny, mint ismert ismerős, és a sràc annyira nem primitìv, akkor a személyiség néhány eleme is lehet vonzàs kérdèse....de a testet làtja előszőr...(kivéve netes ismerkedèsnél, de èrdemes nem átverni a sràcot, mert aztán telljes joggal akadna ki
2016. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikben más. :D Van aki szép, azért jön be, van aki iszonyat cukin viselkedik, van akinek olyan mosolya van, hogy órákig tudnád nézni stb. :)
2016. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A szeme, a mosolya. Ha ezek bejönnek haladok lefelé, tudod mire gondolok. :D Ha külsőleg bejön akkor odamegyek hozzá vagy ráírok és elhívom valahova. :)
2016. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Juliusz48 ***** válasza:
Mindenkiben más fog meg. És az is lényeges mennyire ismered, mert első látásra a külsőről ítélünk, vagyis amit hozzá képzelünk, de hosszabb idő után, egy nagyon kedves bányarém is megtetszhet, mert akkor már a személyiség sokat javíthat a képen.
2016. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Arc, mell, fenék...

Beszélgetés, aztán kiderül, hogy elég méltó -e hozzám.


Szeres a testem bébi...

2016. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ahogy itt elnezem, mindenki a kulso alapjan itel

Nekem a belso fontosabb, mint kulso

Viszont sajnos mar egyre kevesebb srac van, aki igy itelkezik :/

2016. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szóval fontosabb, hogy mutogatni lehessen, hogy "Ő a csajom", mint az, hogy mondjuk kedves vagy vicces az adott lány?

[Lány vagyok]

2016. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Állandóan ezek a visszatérő kérdések, válaszok. Heti szinten kitárgyalunk mindent, töviről hegyire. Akár a történelem.


Szóval lehet aranyos, kedves, de ha a kinézete vetekszik egy kupac fekáliával, akkor nem célszerű a fúzió.


Vannak kivételek, de inkább elmegyek fürödni, dolgoztam egész nap. Jó fórumozást!

2016. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!