Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről pletykálnak a mai tini...

Miről pletykálnak a mai tini csajok (14-18év), amikor a pasik nincsenek társaságukban?

Figyelt kérdés
Számomra mindig is egy rejtély volt, tényleg pasikat beszélik ki? Vagy mégis milyen témákról tudnak annyit dumálni? Normális válaszokat légyszi :D

2015. márc. 17. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
pasik :D
2015. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenről. általában éppenséggel valakit kibeszélnek a háta mögött.
2015. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenről. Nehogy azt hidd, hogy csak és kizárólag a pasikról szól az életük.
2015. márc. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván persze nem csak pasikból áll az életük, de mégis mit értetek "minden" alatt? Csajok segítsetek már kulisszatitkokat akarunk, cserébe mi is válszolunk, amire csak szeretnétek! :D
2015. márc. 17. 04:26
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
18 vagyok. Elmondom egy átlag esténket kolis barátnőimmel: Suli, bazzegérettségizünk, kávé, kaja, pénz, valami aznap történt dolog, honnan jön a bűz?, ez a hülye megint sajtot rohaszt, olyan lábszag van, szellőztessünk, hideg van, mindenki megfürdik, szőrös a lábam, kicsi a mellem, nagy a s ggem; pisi; kaki; na feküdjünk le aludni.
2015. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahham! Érdekes egyébként, akkor konkrétan ugyanez megvan mint pasiknál, annyi különbséggel, hogy mi annyira önértékelési dolgokról nem beszélünk, ellenben nem akarok elriasztani senkit, így körülíróan megfogalmazva "lepedőakrobatikáról" sokan nagyon is. :D
2015. márc. 17. 16:49
 7/7 Annuli15 válasza:
éppen az adott dologról például "holnap kit verjünk meg" olyan szarul áll neki,én őt azért szeretem mert....én őt azért utálom mert... Vagy valamikor a pasikról is de mostanába főleg arról van szó :D 13/l
2017. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!