Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ennyire hülye ez az ember?

Miért ennyire hülye ez az ember?

Figyelt kérdés

Ismerősömmel megbeszéltük, hogy ma bulizni megyünk, de ő 19:45-kor benyögi, hogy ő most aludna. Én meg is értem, de már többször csinálta ezt, hogy húzza az agyamat. Én szépen hazamegyek, bekapcsolom a laptopot és 22 óra környékén válaszolt egy előbbi üzenetemre, még fél 8 tájékáról. Mondtam neki, hogy "azt hittem alszol :D. Miért nem azt mondtad, hogy nincs kedved?". Azt írja, hogy "hát persze" (??). És még azóta is próbálom kideríteni, hogy akkor most szórakozik velem és egyáltalán nincs jobb dolga vagy most mi van? Azért vagyok kiakadva, mert úgy érzem és én ahogy ismerem, hülyét akar belőlem csinálni és még mindig irkál nekem.

Most szóljatok hozzá!!!


2016. márc. 27. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van velem is..

Ilyenek a "barátok" manapság.. Annyi gerinc nincs az emberekben, hogy elmondják mi a bajuk.

SZÉGYEN!

2016. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!