Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szőke haverom most összejött...

A szőke haverom most összejött nemrég egy csajjal, és azóta mindketten engem csesztetnek. Most lett elegem, és azon filózom, hogy mi legyen a "barátságunkkal? " Merthogy eddig barátok voltunk. Megbocsássak nekik vagy hagyjam őket a francba?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már ugyanebbe a cipőbe, hogy a gyerekkori legjobb barátom akit már ovis korom óta ismerek összejött egy csajjal még amikor 18 évesek voltunk, neki első barátnője volt, ahogyan akkor nekem is volt egy barátnőm akivel nekem is az első kapcsolatom volt. Én akkoriban szakítottam vele mert nem úgy működtek a dolgok meg hát nekem a barátnőm 3 évvel volt idősebb nálam, én még középsulis voltam, akkor a barátnőm 2 éves OKJ után ment egyetemre és mellette dolgozni. A gyerekkori legjobb barátom mióta együtt lett a csajával én meg ugye egye szingli lettem akkor elkezdtek engem is piszkálni, miért nem csajozok, pedig mindketten nagyon jól tudták hogy nekem buli helyekre eljárni az kínszenvedés mert tömegiszonyom van főleg zárt helyeken. Koncertekre is úgy mentem el hogy szabadtéri szigorúan és a tomboló tömeg végén távolról figyeltem az eseményeket mert csak ott éreztem jól magam. De engem is egyre inkább piszkáltak, direkt tudatosan csókolgatták egymást a szemem előtt hogy én rosszul érezzem magam. Amikor berágtam és közöltem velük még szép szóval hogy ne csinálják mert rosszul esik, annál jobban piszkáltak, sőt még este késő este is képesek voltak átjönni hozzám meglátogatni és kimutatni nekem hogy ők mennyire szeretik egymást, és akkor lett elegem. Én akkor lezártam a barátságunkat ami legalább már 16 éves barátság volt és elhajtottam őket a jó bánatba. A csajjal én is jóba voltam eleinte mert nekem évfolyamtársam is volt meg nem is voltunk rosszban csak ugye idegileg már meguntam hogy folyton engem kell piszkálni és betelt a pohár. Én akkor lezártam a barátságunkat mert az ilyen nem barát. És persze azóta már eltelt bő 6 év, még mindig együtt vannak, mert tavaly összefutottam velük akkor pár szót váltottunk és ennyi. A ilyen nem barát, én rengeteg mindenen mentem keresztül 3 évvel ezelőtt amikor gyakorlatilag olyan időszakom volt hogy egyedül voltam mert egy barátom sem maradt meg sajnos és az akkori munkahelyemen sem éreztem jól magam, akkor én nyitottam afelé hogy kezdjünk tisztalappal de ők nem akarták pontosabban csak a barátom nem akarta, a barátnője ennél korrektebb volt ő azért jobban mellettem állt mint a volt legjobb barátom! Én akkor le is zártam az ügyet, a legutóbbi találkozásunkon is csak pár szót váltottunk és ennyi, én nem erőltetem ha nem kölcsönös valami akkor már halott ügy. Persze azóta lettek új barátaim akikkel elvagyok és rájuk számíthatok legalább.
2016. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És miért fontos a történet szempontjából, hogy szőke a haverod?
2016. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom :)
2016. ápr. 2. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig már vártam, a történet mely pontján lesz releváns, hogy szőke a haverod...

Sztem hagyd őket.

2016. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!