Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm mióta újra...

Legjobb barátnőm mióta újra dolgozik és kevesebbet találkozunk szinte téma hiányban szenvedünk, miért?

Figyelt kérdés

Én dolgozok már jó fél éve. Ő sokat volt táppénzen,mert az anyja kórházba került és addig gondoskodnia kellett az apjáról és öccséről(főzni,mosni,takarítani,vásárolni.)


A lényeg,mikor otthon volt és nekem is volt egy kisebb szünetem a melóhelyen (2 hét) Akkor szinte minden nap egymásnál lógtunk,nem fogytunk ki a beszélgetésből.

Most hogy ismét dolgozok és ő is. Sajnos ritkábban tudunk találkozni,meg beszélni és akkor se nagyon van téma. Persze aznapi napját elmondja mindenki és kb ennyi.

Kicsit rossz,hogy pl 3 napig nem találkozunk nem beszélünk szinte és nincs miről beszélnünk.


Furcsa az,hogy mindig voltak ilyen időszakok ha sokat lógtunk együtt sokat beszéltünk.!!Ha keveset tudtunk,tudunk találkozni akkor nem volt,nincs téma.


Inkább fordítva szokott ez lenni szerintem :D :D


2016. ápr. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem mutatsz őszinte érdeklődést új munkája iránt.(Esetleg más férfi több érdeklődést mutat barátnőd iránt,mint te.)
2016. ápr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig érdeklődök,érdekel mi volt vele!

Amúgy meg jó részt női kollégái vannak 2 férfi van asszem csak.

2016. ápr. 7. 09:10
 3/4 A kérdező kommentje:

Más férfi?


Én nőnemű vagyok.

Férfiak meg érdeklődjenek,kijárna már neki egy értelmes párkapcsolat!

2016. ápr. 7. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól összezavartál!
2016. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!