Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2-3 hónap után lehet békülni...

2-3 hónap után lehet békülni ilyen szituációban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 és fél hónapja ,a barátom nagyon ki akadt rám ,konkrétan a semmire és nem is beszélt velem és nem is tudtam elérni. Körübelül 2 hete sikerült elérnem egy közös baráton keresztül ,és utána Ő meg is keresett ,hogy sajnálja és ,hogy bocsássak meg neki ,és kezdjük tiszta lappal.Én erre elég tartózkodón és bizalmatlanul viszonyultam az irányában ,de ennek ellenére mondtam ,hogy jó "próbáljuk meg" ,mert tényleg RENDBE szeretném hozni a dolgokat kettőnk között.Ami még fontos ,hogy ekőzben a beszélgetés közben nagyon siettem a buszhoz így elég elcsépelt és rövid volt..és még talán bunkó is voltam vele a végén ,amit nagyon sajnálok :(

A beszélgetés után egyből rám írt ,hogy amig harag van bennem és bizalmatlanság ,adig teljesen felesleges kibékülnünk, sőt már szinte idegenet lettünk egymásnak.Én erre egyből reagáltam ,kértem ,hogy adjon még egy kis időt ,és hogy esetleg kezdjük azzal ,hogy "milyen jó dolgok történtek adig vele ,amig nem beszéltünk ,illetve velem is" ->na erre már nem válaszolt. Így hát másnap megkerestem újra(chaten) ,bocsánatot kértem tőle ,hogy így viselkedtem vele és ,hogy esetleg egy újabb személyes találkozón át tudnánk-e beszélni ténylegesen mindent és rendbe hozni a kapcsolatukat. Erre az üzenetre ,pedig még azóta ,se érkezett válasz...nem tudom mi tévő legyek. A két üzenet között körülbelül mennyi időt kéne várnom ,hogy küldjek neki még egy üzentetett?


még pár lényeges információ:17-18 évesek vagyunk én fiú -ő lány ,de EZ csak barátság.

Esetleg pár tipp ,hogy mit csinálhatnék ,még?

Köszönöm ,ha már egyáltalán elolvastad eddig elég hosszúra sikerült.



2016. ápr. 16. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtetem le írni ,hogy a lány elégé ,zárkózott ,magának való típus.
2016. ápr. 16. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy idő után már te nem keresed fel, nem harcolsz érte, akkor látja, hogy ő a hibás és neki kéne bocsánatot kérnie. Ne te keresd mindig őt, ő is tegyen valamit.:)
2016. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ez így rendben is van ,mert ne egy oldalú legyen a kapcsolatunk ,DE az előzőhöz is bő két hónap kellet mire ő kereset meg engem és ahhoz is kellet egy "kis ösztönzés". A problémám ,az ,hogy én valószínűleg ki fogok utazni a nyár elején külföldre egy hosszabb időszakra és ,még ez előtt mindenképp ki szeretnék békülni vele. valahogy úgy érzem ,hogy ha nem sikerül a kiutazás előtt rendbe tennünk a dolgokat ,akkor ez a barátság meg fog halni ,amit nagyon nem szeretnék :(
2016. ápr. 17. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd le ezt neki. Tuti meghatódna:)
2016. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ,nem tudom ő nem az az érzelgős típusú lány :D Ő inkább az a racionalista típus..
2016. ápr. 17. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogalmam sincs:D kérj minél elöbb bocsánatot, vagy várj amíg ő kezd
2016. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben ,hát köszönöm a segítséget ,akkor írok ,neki utolsóra, ha számít neki is a kapcsolatunk ,akkor csak lefog reagálni legalább
2016. ápr. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!