Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vannak az interneten...

Hol vannak az interneten ilyen "kis közösségek" ahol beszélgetni, barátkozni lehet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Például itt találsz vagy nyitsz egy téged érdeklő témát és máris megy a csevegés:

[link]

De ezt a gyakorikérdések oldalt is használtuk már fórumozásra. Vagyis egy kérdés utáni válaszok valójában fórumozássá változtak és nem törődtünk például a pontgyűjtéssel. Felraksz egy számodra érdekes kérdést, témát és máris gyűlnek a barátok.

2016. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen van, attól függ mi érdekel. Pl engem a játék, akkor ott van a playstation fórum... vagy szeretem az animéket, ott az animeaddicts fórum meg egy csomó külföldi is van mindenből. Szóval keress rá az érdeklődéi köreidre és találsz biztos valamit te is.
2016. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
interpals.net
2016. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1, Index fórum már lejárt lemez, oda nagyon már nem jár senki. Én talán 2007-ban írtam oda utoljára.


2, Tudom sok ilyen van ami "játék" de ez engem nem izgat, amúgy is ott tizenévesek vannak inkább nem értelmes beszélgetésekre való.


3, Ismerem, inkább nem kommentelném.

2016. ápr. 19. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj rám pasztmek ha mára annyira butus vagy hogy nem találsz erre a célra embert :D

21F

2016. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!