Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk aludnátok egy ágyban a...

Fiúk aludnátok egy ágyban a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom meghívót holnap hozzuk aludni, de mondta csak egy egyszemélyes ágyban férünk el.
2016. ápr. 20. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőmmel aludtam egyszemélyes ágyon reggelre összebújva,de más lehetőség nem volt. Úgy volt nem alszik nálunk. De aztán annyit ittunk,hogy elhúzódott a dolog. Anyumék szobájában van matrac ha előre tudom,hogy nálunk alszik kivettem volna,de hajnal 3kor én nem ébresztem fel anyumékat,hogy kell a matrac,mert kivevése a szekrény mögül 2 emberes.


Hát eléggé kényelmetlen volt,alig aludtam ki magam, ráadásul a két kutya is fent aludt :D De csak is összebújással lehet egyszemélyes ágyon aludni,ezt tudd.


Ettől persze nem vagyunk leszbik. Meg mint írtam előre nem terveztük,hogy nálam alszik.


Viszont,hogy te barátod aludni hívott át és még azt is mondta egyszemélyes az ágy,háát ott sanszos,hogy meleg és vmit tervez.

2016. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utólag 5 évre mi lett a vége?
2021. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!