Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerhetek meg új...

Hogyan ismerhetek meg új "haverokat"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves vagyok. A 8. évfolyamban vagyok, általános suliban.

Kicsit magányos vagyok, nem sok barátom van...

Ismerkedni akarnék több mindenkivel is, pl.: nem rég jött a suliba egy új gyerek, de még hozzá se szóltam...

(Ő is 8.-os, csak ő másik osztályba jár)

Hogyan ismerhetném meg?:D

Miért nem tudok ismerkedni senkivel se?:/



2016. ápr. 25. 14:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként fiú vagyok.

Csak kicsit zavar, hogy nincsenek barátaim, meg stb...

Facebookon is nincs kinek írjak, nem tudok írni szinte senkinek se...(csak 2-3 haveromnak, de ők is sokszor kiszorítanak engem, és olyan témákról beszélgetnek, amik engem egyáltalán nem érdekel, meg stb.)

2016. ápr. 25. 14:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, ott a legkönnyebb haverokat találni. Facebookon csak csajoknak írogass, ha nem akarod hogy melegnek nézzenek.
2016. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha helyes vagy írj nekem;))14L ált suli
2016. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Jön a 9. osztály, és így új emberek, új lehetőségek. Légy nyílt és kedves. Biztos vagyok benne megtalálod a közös hangot sok emberrel.

Ha egyedül nem vagy képes, és úgy érzed önbizalomhiányod van, akkor ajánlom keress fel egy pszichológust, aki pár tanácsadási órával segíthet neked.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úton-útfélen.
2016. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
neten is lehet barátokat szerezni bár ott nem a legjobb. pár oldal ahol lehet ismerkedni: facebook, anotalk, hotdog.hu, gyakori kérdések, de szerintem az is jó ha mondjuk elkezdesz játszani a metin2-vel és ott írogatsz valakivel és megkedveled akkor felveheted skypera vagy facebookra. egyébként nekem sincs sok barátom ha gondolod nekem is írhatsz feltételek nélkül. 13/l
2016. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!