Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezzek új haverokat/bar...

Hol szerezzek új haverokat/barátokat? :D 15/F

Figyelt kérdés

Nincs túl sok ismerősöm, alig vannak barátaim (igazából egyetlen ember sincs akivel tényleg mindent megosztanék..)

Szóval hol lehetne új emberekkel megismerkedni? (interneten kívül)



2015. aug. 10. 15:21
 1/8 salalla11 ***** válasza:
100%
Iratkozz be valami sportra, szakkörre (vagy bármilyen szabadidős elfoglaltságra) ott sok hozzád hasonló érdeklődésű emberrel találkozhatsz.
2015. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Viven kérdései ***** válasza:

ITT biztosan ne keress

15/l

2015. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló, a tapasztalat mi? :)


Bárhol, kivéve utcán, tömegközlekedésen és otthon. Éld az életed és lesz.

2015. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ouuu már van is kire nyomulni mi? :D
2015. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2015. aug. 18. 20:01
 7/8 anonim válasza:
Szerintem kezdj el járni valami közösségbe ( ezt úgy értem, hogy valami sportra pl), járj sokat ki a városba/faluba, légy nyitott és segítőkész az emberekkel, gondolom most vagy 9.-es, tehát új osztálytársaid is lesznek, barátkozz velük is és vegyél részt sok programban.:)
2015. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen, igen tudom későn válaszolok de én pl futni szoktam és ha olyan helyen vagy simán el lehet beszélgetni az emberekkel én is ezt szoktam tenni. egyébként meg szerintem neten sem rossz barátkozni főleg ha már egy barátod sincs 13/l
2016. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!