Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ajándék barátoknak?

Ajándék barátoknak?

Figyelt kérdés

Gimiben 5-en vagyunk barátnők, most ballagunk. Szeretnék adni olyan ajándékot, amiről nemcsak én jutok eszükbe, hanem az egész barátság, mind az ötünk.

Medált gondoltam, pl ilyen egymásba illeszthető kirakósat, de abból is csak 4 személyre való van.

Van valami ötletetek, hogy mit lehetne 5 főre adni? Akár készíteni, akár venni.

Sima egyenkarkötő és társai már vannak, több is. Az egyik lány közös fotókat keretezett be, tehát az is kilőve. Közös videó is van már.


Kérlek segítsetek!:) Egy hónap alatt be tudok szerezni hozzá bármit, csak kreatív, különleges ötletem nincs.

Előre is köszönöm!



2016. ápr. 27. 22:00
 1/4 tarnai ***** válasza:
0%
aranyóra, mozdonnyal a hátulján. kis vagonok körben, pont 5 db.
2016. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-ha edesszajuak vagytok, es szerettek sutizni, akkor vehetnetek valami pofasabb sutis villat , amit akkor hasznalhattok, amikor osszejottok valamilyen alkalombol.

- 5 db gravirozhato toll

- 5 db ugyanolyan naptar/naplo szeru fuzet, amit keszittetsz valahol, a ti kepeitekkel diszitve ( mint egy kis hatarido naplo, csak juniustol indulna, mint az uj idoszamitas, hisz epp most ballagtok, es kovetkezo juniusig lenne datumozva.)

2016. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh, ezek nagyon jo otletek, koszonom szepen! :)
2016. máj. 1. 16:57
 4/4 tarnai ***** válasza:
nincsmit! de az órához vegyél láncot is, mert úgy dukál.
2016. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!