Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Dobó Panni kérdése:

Mit adjak karácsonyra a családnak és a barátoknak?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Egy 13 éves lány vagyok, aki szeret kézműveskedni, és főzni (a karácsonyi vacsit mindig mamám készíti, szóval azt ne írjátok). Ezek alapján szeretnék valamit készíteni a családnak.

Anyukám szereti az ilyen gyógynövényes, egészséges cuccokat. Apukám szeret szerelni. Anyukám és apukám együtt szeretnek edzeni (súlyokkal) és egészségesen étkezni. A nagymamáim szeretnek főzni, és kertészkedni. A nagypapám szeret lottózni és szereti az ilyen fajta szerencsejátékokat. Az egyik barátnőm szeret táncolni és szereti az angolt. A másik barátnőm szeret rajzolni és ő is szereti az angolt.

Lehetőleg ne olyanokat írjatok amiket meg kell venni, hanem olyanokat amiket én saját kezűleg tudok elkészíteni!És ne csak a szokásos dolgokat írjátok, hogy hógömb meg stb. , mert ezeket már készítettem nekik még tavaly vagy tavaly előtt!

Előre is köszönöm a válaszokat.

Ui: Legyetek kreatívak és segítsetek. :)



2014. nov. 30. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!