Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok az egyik...

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos, nemrég lett vége egy hosszú szerelmemnek, és úgy érzem, hogy most az egyik fiú osztálytársamba vagyok.. (Nem vagyok az a tipus aki minden héten új szerelmet keres magának)

Tegnap történt, hogy álltunk sorba, és én valami "jót" beszóltam az osztáy "bohócának" (akit egyébként mindenki utál és még belém is szerelmes..) és akkor ugye ő azt mondta, hogy "ez nagy volt 😂 kedvellek"

Szerintetek csak haverság? És mondjam el neki vagy van egyéb tanácsotok? 55



2016. ápr. 28. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:

Jahj az 55 az nem kell xd

Am, az a gyerek mint már említettem, szerelmes belém. Valahogy letudnám rázni magamról? 14/L

2016. ápr. 28. 16:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Most te vagy szerelmes belé, vagy ő beléd?
2016. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt most én sem értem...
2016. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell. Ez egy idióta pi.csa, mit vársz tőle?

Ennyi esze van.

2016. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem értem a kérdésed. Ha szerelmes vagy abba a fiúba aki a bohóc, és ő is szerelmes beléd akkor nem nagy gond az egész. Mindketten szeretitek egymást, csak lépned kell.

Ha egy másik fiúba vagy, és nem tudod ő szeret-e, akkor tölts több időt vele. A kedvellek szó magában nem jelent semmit. Beszélj vele sokat, ismerd meg, és mutass felé vonzalmat. Ha leesik neki fog lépni, ha meg nem akar tőled semmit vagy meghagy barátnak, vagy megpróbál lerázni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A másik srácot aki szerelmes beléd rúgd tökön.. Azok után már nem lesz az xD tapasztalat 15/l
2016. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat...

Es a tökönrúgàst màr règ megcsinàltam, de mèg mindig szerelmes belém szòval. xd

2016. ápr. 29. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval menj szépen a sarokra. Talán valaki fizet az ocsmány fejedért, ha nem, marad a zacskó.
2016. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért kell bunkónak lenni? En normalisan kérdeztem...
2016. máj. 2. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!