Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hiszem többet érzek...

Azt hiszem többet érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A dolog bonyodalmasabb mint egy egyszerű fiú lány barátság.Mert mi mindketten lányok vagyunk.Nagyon röviden: ő egy nagyon kedves,okos,segítőkész,aranyos lány.Nagyon nagyon szeretem.És elvileg ő is engem.De érzem,hogy nem úgy mint én őt.Ez normális.Nem hibáztatom.Csak sajnálom,hogy nem tudok olyan barátja lenni mint ő nekem.Mióta barátja van úgy érzem hanyagol.Tényleg én vagyok a hibás,mert ha ez egy átlagos barátság lenne nem találnék kivetni valót a viselkedésében.Viszont számomra ez több,és ő ezt tudja.Állítja,hogy ugyanugy szeret mint eddig,mégsem ugyanazt kapom amit eddig.Mit tegyek? Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok.
2016. máj. 1. 17:44
 1/6 Kosbor24 válasza:
27%
Gratulálunk! Ön a szerencsés 100. coming out tulajdonosa, kéthetes üdülést nyert Leszbosz szigetére
2016. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem amikor azt kértem csak értelmes válaszokat írjatok,pont az ilyen retardált válaszokat akartam hanyagolni.:)De köszönöm,hogy megcsillogtattad az elképesztően nagy empátiádat és intelligenciádat.Biztos te egy tökéletes ember vagy.:)
2016. máj. 1. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki az érzelmeidet, és beszéljétek meg. Szerintem ez a legkorrektebb :)
2016. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos az sem amúgy, hogy ha nem így éreznél, akkor nem jönne a hiányérzet elő.

Nekem volt, hogy veszett már el jó(nak hitt) barátság, amikor összejöttem a barátommal( mostanra vőlegényemmel). Talán mert iskola után,este felé már nem igen tudom az időm nagy részét neki szentelni, hanem igyekeztem köztesen intézni az időmet.

Tehát tényleg nem hanyagoltam el, csak kicsit kevesebbet voltam ott, és így a 3. lány kifúrt szépen a hátam mögött és ő bedőlt neki, hiába próbáltam vele ezt megbeszélni.


Egyébként azt követően meg én is közeli barátságba kerültem az azóta is, mostanra tán legjobb barátnőmnek, hála ennek az egésznek részbe, ő fel tudta fogni, hogy a barátommal is akarok időt tölteni, így előfordul, hogy nem tudok minden egyes alkalommal elmenni vele akárhova, de így is elég sok időt töltöttünk együtt, és azóta is megmaradt a barátságunk, eljártunk bulizni is ugyanúgy, szóval nem arról volt szó hogy onnantól nem foglalkoztam a barátaimmal.


Szóval,egyrészt tartsd tiszteletben hogy barátja van, ugyanakkor ha úgy érzed mellőz, nyugodtan szólj neki, mint barátja. Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor nem ilyenen fog múlni az egész.

2016. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mint említetted a barátnőd szeretet téged, de sajnos mint egy legjobb barátnőt. Van barátja, azaz foglalt a szerelemben.

Ha elmondtad neki hogy szerelmes vagy belé, és ezek után se változott a viselkedése, hihetetlen szerencsés vagy. Továbbá érdemesnek találom elgondolkodni, de kiemelném, nem beleélni magad, azon hogy esetleg lehet biszexuális hajlama is, de lehet ő se teljesen ismerte fel, és jelenleg a barátjával boldog.

Nem tudsz mit tenni, ha ő nem vonzódik a lányokhoz, akkor soha nem fogtok összejönni. Kerülhettek közeli kapcsolatba, akár szexuális játékok is szóba jöhetnek, de ezek csak alkalmiak, és akár az egész barátságot is tönkre tehetik.

Azt javaslom beszélj vele abban az esetben, ha úgy érzed keveset foglalkozik veled. De mint barát várd el hogy veled legyen, és ne mint egy pár.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nos én próbálom elfogadni és tudom,hogy nagy kincs ha elfogadja ezt az enem is.Mielőtt nem volt barátja tortentek koztunk dolgok most nem lehet.Mikor megemlítettem neki lebeszelt a dologról mondván h nem lehetek benne biztos h szeretem stb stb tehát csupa kifogás. Tudom,hogy soha még egy olyan ember nem lesz az életemben mint o.De mégis nekem ez kevés,így nem érzem jól magam.Így fáj. Szerintem senki nem varhatja el senkitől hogy teljes kozelsegbol nézze végig hogy az akit szeret mással van és még biztassa is stb
2016. máj. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!