Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a keresztlányom apjába, biztos, hogy többet érzek iránta, mint kéne. Többi lent. Ötletek?

Figyelt kérdés
Eddig is jóban voltunk (a feleségével is jóban vagyok, de a férfival volt szorosabb kapcsolatom mindig is), de sose gondoltam rá úgy, most viszont valahogy más. Nem akarom, hogy kiderüljön, de eltávolodni se szeretnék a kislány miatt. Hogyan tudom kiverni a fejemből (vagy inkább a szívemből) így? Semmiképpen nem akarok vele összejönni, mert nagyon szeretem a családját meg nem is tartom azt helyesnek, de élvezem a társaságát, és jó lenne, ha újra barátként éreznék iránta. Ötletek?

2014. nov. 18. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sajnálom, hogy vége a Maunika shownak...
2014. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:

Kényszerítsd az agyadat, hogy ne férficélpontként tekints rá. Ha találkoztok, ne keresd szándékosan a testi kontaktust, meg hogy a szemébe nézz.

Vagy a másik lehetőség, hogy elmondod neki, azzal a kéréssel, hogy segítsen ezt visszaépíteni benned. Elég merész dobás, de menő ha bejön!

2014. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!