Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék barátokat?

Hogyan találhatnék barátokat?

Figyelt kérdés

A problémám elég összetett. A lényeg annyi, hogy elköltöztem, a régi barátaim is, akik nem igazán bizonyultak kapcsolattartónak, így egyedül maradtam.

A nővéremmel elég jól kijövünk, de sajnos a barátja elég féltékeny típus, még rám is, a húgára... Ezért vele sem lehetek igazán, és már nagyon belefáradtam a magányosságba. Valakivel jó lenne kirándulni, beszélgetni, vagy csinálni valamit, megosztani a mindennapos történéseket, álmokat... ilyenek. Ez nagyon hiányzik az életemből.

Sajnos barátom sincs (mint pasi), mivel a korosztályom nem igen vonz. Van egy férfi aki érdekel, csak nem tudom hogyan lépjek. Ugye akkor valószínű megszűnne ez a magány dolog. Viszont ennek a felállása is igen szövevényes, nem részletezném.

A lényeg, hogy olyan barátokat keresek, akiket nem csak a mai világ, a bulik meg a divat érdekel, hanem tovább lát attól. Vannak álmai, céljai, lehet vele beszélgetni normális dolgokról.

Tanácsokat várok, de ha valaki úgy érzi, megfelel ezeknek, írjon bátran :)


L/19



2016. máj. 6. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hova valósi vagy? :)

2016. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom :)
2016. máj. 6. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is budapesti vagyok :) és nekem sincsenek barátaim sajnos.
2016. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írok privit :)
2016. máj. 6. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendben. :)
2016. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy
2016. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már ezzel a kiírással találhatsz magadnak barátokat. Normális értékrendű, értelmes embernek tűnsz.
2016. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, írtak is páran, köszönöm :)
2016. máj. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!