Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm mindig...

A legjobb barátnőm mindig "szekál" ha más lányokkal vagyunk, miért csinálja ezt? (Olvasd el lentit)

Figyelt kérdés
Több mint 6 éve ismerem,amikor ketten vagyunk nagyon kedves,nevet az idétlen vicceimen,mindent megbeszélünk,viszont ha elmegyünk valahova es ott vannak barátaink mindig piszkál,ha mesélek egy történetet lehurrogja,ha át akarom ölelni,hozzám sem ér,szinte csak akkor szól hozzám ha kérdezek tőle,ez leginkább akkor van amikor más lányokkal vagyunk..És ez nagyon rosszúl esik,ezt neki is elmondtam és bocsánatot kért,de a legközelebbi alkalommal megint ezt csinálta.Nagyon szeretek vele lenni,de ha megyünk valahova rosszúl érzem magam..Egyszer azt mondta hogy "Lehet furcsa lesz ezt hallani Lili de en szerelmes vagyok beléd" Én persze meglepődtem és azt sem tudom mit mondtam,nekem is tetszik ő de,furcsának tartottam,így elköszöntem és hazajöttem.Nagyon sokat gondoltam rá hogy hülye voltam,és elutasítottam,de felénk voltam akkoriban.Szerintetek ezért változott meg?Erre azért nem gondoltam eddig mert csak akkor ilyen ha lányokkal vagyunk..Mit tegyek ? :/

2016. máj. 10. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Te is lány vagy meg Ő is?

Ha azt mondta,hogy szerelmes beléd,azt komolyan gondolta,úgy gondolom.Féltékeny,hogy ott vannak más lányok és "elvesznek" Téged előle úgymond.Ezeket tisztáznod kéne Vele,hogy oké szerelmes Beléd,de közben már most féltékeny,és ez nem buli.Valahogy biztosítsd róla,hogy nem fognak Téged "elvenni" Tőle.Sok sikert.

2016. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is lány vagyok.Remélem megtudjuk beszélni,köszönöm a választ :)
2016. máj. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!