Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm...

Az egyik legjobb barátnőm idegesítő lányokkal barátkozik. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Új suliba kerültem idén,és csak egyetlenegy lány van,akivel igazán nagyon jó barátnők vagyunk,ő az egyik LB-m. (meg még 2 volt évfolyamtársam) Rajtam kívül az osztályból 2 lánnyal barátkozik,az egyikükkel nincs semmi bajom,bár ő is fura egy kicsit,mert oylan,mintha nem lenne személyisége,vagy nem is tudom. De vele jóban vagyok,az oké. A másik lány elég idegesítő,állandóan lefáraszt,és elég fura,meg a suliban is furcsán viselkedik,mintha ki nem állhatna,de közben meg állandóan oda mennek,ahová én,akkor is,ha kerülöm őket. Neten viszont mindig rám ír,olyankor normális. De az LB-m bírja őket,nem értem,hogy miért. Egy kívülálló szemével szerintem úgy tűnhet,hogy mi négyen barátok vagyunk,ráadásul szerintem az osztályban mi vagyunk a "nyomik",főleg,hogy csak egy igazi barátom van. Mit tennétek a helyemben?

2013. dec. 25. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

két mondás jutott eszembe:

- a barátom barátja nem az én barátom.

- madarat tolláról, embert barátjáról.

ez utóbbi szerintem kiemelt figyelmet érdemel.

ha valakiről az a véleményünk (felszínes vagy tudattalan véleményünk)

hogy "jó fej, csak olyanokkal barátkozik akikkel én nem barátkoznék"

akkor érdemes felül-vizsgálni az egész helyzetet.

konkrétabban fogalmazva,

ha valaki olyanokkal barátkozik, akivel én szóba se állnék,

az nem olyan mint én, alapvető érték-ítéletben különbözik.

de ha alapvető érték-ítéletben különbözik,

akkor miért is barátkozzak vele?

2013. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát,nem is tudom. Lehet,hogy az LB-m másképp nézi ezt a helyzetet...mert az a lány vele nagyon kedves,meg vele normálisan viselkedik,vele nem bunkó...és hát az LB-m egy picit gyerekes,meg későn érő típus,lehet,hogy ő nem veszi komolyan ezt a helyzetet,vagy még nem is gondolt bele...
2013. dec. 26. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

"idegesítő lányokkal barátkozik"

Pl. veled?

2013. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!