Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az ilyen ember? Ez...

Milyen az ilyen ember? Ez betegség vagy rossz természet?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki olyan, hogy időnként 3-7 napig nagyon kedves, az egyik legjobb, legkedvesebb, legérdekesebb ember akit ismerek, segít, jól elbeszélgetünk, sok mindent csinálunk együtt, aztán egyszer csak undok lesz, felkapja a vizet olyan dolgaimon (amik nem sértők senki szerint) amin nem kéne, eltűnik napokra. Aztán úgy tér vissza mintha mi sem történt volna, ha számon kérem nem lehet vele megbeszélni, nincs benne belátás, magát nem tartja hibásnak egyáltalán.
2016. máj. 12. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nálam sajnos természeti adottság. És én is próbálok tenni ellene,de nem megy. Pedig lassan 40 éves vagyok.
2016. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem mondanám betegségnek. De még rossz természetnek sem.


Szerintem ez elfogadható.

2016. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én életem során találkoztam igazán durva emberekkel, munkahelyen.


Igazából a munkahelyen vannak olyan emberek amik igazán ki tudják akasztani az embert.

2016. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam is van, hogy türelmes vagyok egy aranyos de kissé butácska ismerősömmel de aztán van, hogy elfogy a türelem és felkapom a vízet az aktuális bugyutaságán vagyis inkább azon, hogy mért kell elviselnem.

Ha az illető munkatárs akivel naponta együtt kell tölteni az időmet akkor visszaenyhülök. Ha nem olyan közeli ember akkor lerázom mint kutya a bolhát.

2016. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bárkinél előfordul. Nagyban befolyásolja az embert ilyenkor az őt érő stressz, vagy lehet csak épp fáradt, kialvatlan, rossz napja van és azért hevesebben reagál arra, amin egyébként csak nevetne.
2016. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon szívesen tekintettel lennék arra, ha mostanában valamiért stressz alatt áll, vagy hasonlók, de nem beszél róla, nem panaszkodik, nem hivatkozik rá.
2016. máj. 13. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig tuti attol van csak nem akarja veled megosztani
2016. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!