Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megfogom báni?

Bogyokaaa88 kérdése:

Szerintetek megfogom báni?

Figyelt kérdés
Tegnap elég durván összevesztem a legjobb barátommal és még tegnap azon voltam, hogy kiszállok ebből a barátságból (3-an vagyunk barátok) így tegnap némítottam hogy ne kapjam meg tőlük az üzeneteket. Ma pedig el is mondtam nekik,hogy én már nem szeretnék részt venni ebben a kapcsoltban írtam, hogy sajnálom és elköszöntem tőlük majd le is léptem és nem bánom sőt úgy érzem hogy egyáltalán nem is csináltam semmi hülyeséget!Rosszul tettem?
2016. máj. 15. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod.Mivel nem ismerem a legjobb barátaidat, nem tudok véleményt mondani, csak te. Ha jólesik, lépj túl rajtuk, és keress új barátokat, vagy valami. De ez amúgy attól is függ, hogy mennyire súlyos dolgon vesztetek össze. Mondjuk szerintem nem a legjobb döntés az, hogy most kész vége(Persze ha csak egy kis összekapásról van szó). Beszéld meg velük, hogy miért vesztetek össze, és próbáld elfelejteni. Amúgy ha megkérdezhetem, min is vesztetek össze?
2016. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagy dolog legalábbis,de ez már nem az első.

Én láttam kint a facebook egy képet amin valaki az előszülinapjáról tett fel és én ezt elmeséltem neki és egyből mondta ő nem látja (igaz addigra tényleg nem volt fent) és mondta hogy biztos csak barátság forduló (mert volt egy torta és azon rajta voltak a közös képek) meg hogy a szülinapja kamu ami ki van írva és biztos hogy most van neki, tehát tulajdonképpen védte csak azt nem értem miért, de ez az ő részéről nem az első volt mindenkit ki akar magyarázni mindenből de hogy nekem hinne az neki nehezen megy és nekem egy kicsit már sok volt. A másik meg akivel jó barátságban vagyunk az meg néha le se szar minket szóval belőle alapból elegem lett..én elfogadok mindenkit úgy ahogy van csak néha sok az hogy úgy érzem nem értenek meg!

2016. máj. 15. 18:49
 3/4 anonim válasza:
Attól, hogy nem egyezik a véleményetek még nem kellett volna ilyen drasztikus lépést tenned.... Valószínűleg nem régi barátság ez.. Vagy igen ? Tudod mit ha ez régi esteleg gyerekkori barátság akkor bánni fogod... Ha viszont pár éves ugymond új barátság akkor azt fogod bánni, hogy barátok voltatok.. (szerintem amin osszevesztetek nagyon buta apró gyerekes dolog)..De persze ez csak az én véleményem
2016. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak 1 éves barátság semmi komoly, és igen nem baj hogy különbözik a véleményünk csak az bántott hogy nem nekem hitt hanem egyből védeni próbálta és igen tudom, hogy gyerekes volt ezen összeveszni, mondjuk ez már a sokadik amikor úgy érzem én sérültem többet mint ők, én mindig ott voltam akkor mellettük ha kellettem de nem mindig kaptam vissza ezt,ezért tettem ezeket csak most kicsit rosszul érzem magam abból a szempontból, hogy cserben hagytam őket és ebből a szempontból úgy érzem, hogy nem volt helyes amit tettem.
2016. máj. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!