Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az feltűnősködésnek számít,...

Az feltűnősködésnek számít, ha megfogom a párom kezét nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Ha felmerül a kérdés, hogy ki hogyan viszonyul a melegekhez, akkor az egyik leggyakoribb válasz az, hogy a normális melegekkel nincs problémája az embereknek, ha nem látszódik rajtuk és nem feltűnősködnek. Szóval akkor két teljesen normálisan szituált kézenfogva sétáló fiú/férfi látványa nem zavarja az embereket?
2016. ápr. 15. 16:10
 1/9 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem számít annak.. de MO. még mindig Kelet-Európa

én laktam Hollandiában, jelenleg Angliában élek már jó ideje (itt is tervezek maradni) a kutyát nem érdekli, meg se néznek még ha smárolnak is az utcán..

Anno emlékszem egy jó 190 cm magas néger cicanacis tűsarkús pasira álldogálni Amsterdamban.. senki meg se nézte.. (csak én :D elsőre szokatlan volt :) )

2016. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy részét a lakosságnak ez zavarni fogja és lehet be is szólnak, de minimum susmusolni fognak .Mert ez már jelzi ,hogy melegek vagytok. De ők lesznek kevesebben. Ha ezt le tudjátok kezelni, akkor nincs akadálya a kézenfogva járásnak. Lányoknak itt is könnyebb mert náluk gyakoribb a testi kontaktus alapból is ,pl lánytesók is járnak kézen fogva.
2016. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavarna, de sokan tekintenék provokálásnak.
2016. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha két azonos nemű normálisan szituált (hétköznapinak látszó) szerelmes kézen fogva sétál nem zavar. Még a szolid szájra puszi (csók) sem a nagy boldogság közepette.

A többi ember nevében nem beszélhetek.

2016. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de sok ember felfogásával probléma van. Viszont nem hinném hogy nagyon tenni mernének valami max egy egy beszólást kaptok,vagy összesugnak majd mögötettek.
2016. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem izgat,de szerintem, hajjót akartok,ne erőltessétek.
2016. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Magyarországon feltűnősködésnek számít. Tavaly amikor csapatosan vonultunk hozzánk, a leszbikus pár elszakadt tőlünk, hogy kettesben legyenek kicsit (2 hete nem találkoztak) és a sötétebb, csendes utcákban fogták csak egymás kezét, amikor kiértünk a négysávosra már nem merték.

Én látok azért változást, lassanként javul a helyzet itthon is.

2016. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan dolog, amit úgyse szólnak meg, csak itt. Nem rég láttam ilyen jelenetet, senki nem szólt semmit.


Ezek a fotelharcosok olyankor eltűnnek. Persze aztán nehogy beleakadj egy idiótába.



Engem nem zavarna, ha fognád a kezét, és egy szolid puszi se, a smárolás meg heteróktól is zavar (tényleg zavar, nem csak azért mondjam, hogy felmentsem magam, amiért melegektől zavarna). Nekem alapvetően semmi bajom a melegekkel, és amúgy egyik meleg ismerősöm mondta, hogy úgyis látszik, ha szeretsz valakit, és teljesen igaza van. Múltkor is mikor mentem az utcán, két 20-onéves fiú ment előttem. Nem fogták egymás kezét, és nem hallottam, miről beszélnek. Nem is néztek ki nőiesnek se. Mégis valahogy tudtam, hogy együtt vannak, biztos volt köztük valami önkéntelen testbeszéd. De buszon is jártam már így: 2 férfiról megesküdtem volna, hogy együtt vannak, aztán tényleg: az egyik végül megsimogatta a másik arcát olyan szerelmesen. (Erre is mindenki tett magasról, pedig kisvárosi busz volt.)


Szóval szerintem nem baj. Ugyanakkor nem írtad, hol laksz, vagy merre közlekedsz. Én a fővárosban és az agglomerációban fordulok meg gyakran, Piripócson azért lehet, hogy másképp áll a dolog.

2016. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, szerintem ez az egész feltűnősködés dolog buta kritika, de nem ezt kérdezted.
2016. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!