Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Most hogy elballagtam gimiből, teljesen elhagytak a "barátaim". :( És nem, nem lehet az mondani hogy biztos én nem próbálkozom, egyikőjükre külön ráírtam FB-n, megnézte és nem válaszolt. :( Meg a csoportunkba is írtam de ott se nagyon válaszolt senki, olyan volt mintha nem is léteznék. :( Sajnos élőben sem tudom felkeresni őket mert kb ki se mozdulnak, csak nélkülem. :( Meg ezek után érthető hogy biztos nem vagyok szükséges oda. Nagyon rosszul esik ez az egész, nem csináltam semmit pedig hogy ezt tegyék velem. :( Ötletek hogy hogyan barátkozzak? Neten nem akarok, nekem ott soha nem sikerül, annyira sem mint amúgy.

2016. máj. 16. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez tok egyszeru, en is ezt csinallom most :D vegre megszabadultam a sok kretentol es elhetem az eletem xD elmegyek kozossegi helyekre, mas sulikba...mundjuk ez attol fugg h hany suliba jartal (en kb 8-10 ben megfordultam) na a lenyeg h felkeresed az osszes regi jo arcot. Ha nincsennek regrol, akkor keresel ujakat. Beiratkozol taborokba, kozossegi tevekenysegekbe akar milyen gagyik is. En pl kineztem megint valami tabortuzes erdoben alvosat, mert az elobbiek eleg jol sultek el. Keresel uj embereket es megint ujakat, probalsz utazni, hogy erezd h nem te vagy elszigetelve, hanem ok, es te vagy az aki osszekapcsol mindenkit. Kell meg valami? Na ná egy kis batorsag. Vagj bele es elvezd azokkal az eletet, akik megerdemlik a jelenletedet ;)
2016. máj. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mész egyetemre mindenképpen menj el gólyatáborba. Sajnos nem tudom milyen helyen laksz és milyen lehetőségek vannak. Ha van valami hobbid biztosan találsz hasonló érdeklődésű embereket a facebook csoportok pl.


Tudom, hogy idézőjelbe tetted a barátokat, de örülj is neki mert azok a barátaid akikkel sulin kívül is tartod a kapcsolatot, ha esetleg nem, akkor az csak az összezártság miatt volt.

2016. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!