Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy 18 éves létemre sokkal jobban kijövök a jóval öregebb generációval? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok,mindig sokkal komolyabbnak,és érettebnek bizonyultam bizonyos értelemben a koromnál.Nyilván szerelem terén a velem egykorú lányok vonzanak,de ha beszélgetésről,vagy barátságról van szó,sokkal jobban megértem magam egy idős,65-70 éves férfivel,mint egy átlagos vihorászós 18-19 évessel.Nagypapám barátaival is jól kijövök,de az az igazság hogy nem nagyon akarom ezt felfedni,mert az én korosztályom biztos kinézne emiatt.Talán azért lehet mert öreg lélek vagyok?Szerintetek?

2016. máj. 17. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális, hogy ilyen szinten általánosítasz. A te korosztályodban is vannak olyan emberek, akikkel jól kilehet jönni. Ugyanakkor 65-70 évesen is vannak komolytalan emberek.
2016. máj. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális, a mai 17-18-19 évesek nagy többségben komolytalanok komolytalan életcélokkal (ismétlem, nagy többségben!). Én mondjuk lány vagyok de én is jobban meg tudom magam értetni érettebb emberekkel. Én mondjuk már le is mondtam az én generációmról :D
2016. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de ettől még normális. Nincs megszabva, hogy kik azok, akikkel jól ki kell jönnöd. :)
2016. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez nem korfüggő, én 40-es vagyok, de agyilag 16-nak érzem magam, a feleségem is ilyen. Nekünk a baráti körünk mind huszonévesekből áll. Én pont egy komoly apukával nem tudnék barátkozni, haverkodni...
2016. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!