Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátot szerezni?

Hol tudnék barátot szerezni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nagyon béna szoktam lenni az ismerkedésben... Nincsenek iazi barátaim,csak ilyen "haverok" akikkel nem folytratok belsőséges viszonyt illetve ők fiúk,és velük nem is tudnék kialakítani olyan bizalmi kapcsolatot. Lenne rá lehetőségem,hogy akár itt neten olyan oldalt találjak,vagy esetleg az otthonomon kívül valami olyan helyet keressek ahol hasonló indíttatású emberek akarnak ismerkedni?

2016. máj. 22. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, akkor szívesen barátkoznék veled. :)
2016. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj szerintem.. Nyilván az ember random az utcán nm megy oda xy emberhez,hogy "barátkozzon" stb.

Ha szórakozó helyekre jársz meg ilyenek akkor ott. Bár oda se emiatt mennek:'D

Szerintem járj el ilyen összejövetelekre stb.. Vagy csak simán sport..szabadidős tevèkenysègek.

Hidd el aki olyan meg vevő rá..bedobhatsz bármilyen bèna szöveget..úgyis kialakul vele a dolog. Meg max jót nevettek a szituáción.^^

De nyugodtan írhatsz ide is.

2016. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hasonlóan béna az ismerkedésben.. lol ide is írhatsz 19/B
2016. máj. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókhoz hasonlóan, én is szívesen megismernélek ha gondolod, én is szívesen toboroznék új barátokat magamnak:)

sokan vannak akik neten tudnak csak igazán kibontakozni

szóval ha benne vagy dumálhatnánk, hátha kisül belőle valami:)

17 éves srác vagyok Budapesten

2016. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Èn is szívesen barátkozom,csatlakoznèk az előttem szólókhoz^^

Aki gondolja írhat.

23/l

2016. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!