Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj ha félek, hogy milyenek...

Az baj ha félek, hogy milyenek lesznek az új osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdem a gimis éveim és nagyon félek,hogy senki nem lesz majd a barátnőm/barátom.Onnan ahonnan én fogok járni(abból a városból) senki sem jön oda.Ez egyben jó és rossz is. Persze,a koliban ott lesznek az általános iskolás barátaim mert közel van a sulink és egy a kolesz.Szerintetek kár aggódni? Mi lesz ha nem fog senki sem szeretni?

2016. máj. 22. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kilencedikes leszek szeptembertől és ugyanúgy félek meg még nagyon sokan szerintem :D Fölösleges ilyen dolgokon aggódni.
2016. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Semmiképp se baj.Én is félek a gimitől és attól, hogy senki sem fog szeretni.Felesleges félni ha elfogadnak akkor is elfogadnak ha nem félsz előtte de hanem akkor nem az ő hibájuk nem a tidé.Az a lényeg,hogy ne izgulj és legyél olyan mint amilyen szoktál. Remélem tudtam segíteni.
2016. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én októberben kezdtem az egyetemet,én is igy voltam,hogy mi van ha senkivel nem találom majd meg a közös hangot,de nem igy lett.Ilyenkor még mindenki új,senki nem ismer senkit,és hidd el pár nap és mindenki megtalálja azt akivel vagy akikkel a legjobban egyezik.Én navétázok,igy a koli miatt nem kellett aggódni,de az én környékemről sem jár senki oda ahová én.Minden kialakul hidd el,csak légy önmagad,és akkor kedvelnek majd.
2016. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első kettő. Hova mentek tovább?
2016. máj. 22. 18:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Hármas,köszönöm :) Kicsit mind megnyugtattatok!
2016. máj. 22. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Melyik városban? Így talán tudnék segíteni.
2016. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vác
2016. máj. 22. 19:38
 8/12 anonim válasza:
100%
Ne pánikolj! Nekem is volt ilyen év elején, de majd szépen megismerkedsz a többiekkel, es lesznek barátaid. Nekem is íg volt, es most van egy nagyon jo barátnőm :)
2016. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden évben teli van a gyakorikérdések ilyennel, mindenki aggódott. Én is egyedül mentem egy teljesen új városba, új suliba, senkit nem ismertem, és csak csöndben néztem és mégis mindenki a haverom lett.

Kár aggódnod. Úgyis szeretni fognak, de azért jobb meggondolni kétszer mit mondasz ki. :)

2016. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggodj!:)

Golyataborba ha lesz, feltetlen menj el, nagyon sokat segit. Megismered egy csomo osztaly-es evfolyamtarsad.

Annak idejen en el sem akartam menni, ugy feltem, hogy nem lesznek barataim, meg nem voltam az a nagy taborozos, bulizos tipus. Nem bantam meg, hogy vegul elmentem, nagyon sok mindenkit megismertem, es a gimis eveim voltak eletem legszebb evei.:) Iden kezdem majd az egyetemet, attol kicsit tartok, de hatha ugy lesz, mint gimiben volt.

Szoval ne izgul, azt mondjak, ez a 4-5 ev, amig kozepiskolaba jarsz, a legfelejthetetlenebb, legszebb idoszakod lesz. Mikor meg gondtalan vagy, de megis onallosodsz... nagyon jo emlekeid lesznek, ha majd visszanezel.:)

2016. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!