Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 14 eves vagyok jovo honapba...

14 eves vagyok jovo honapba koltozunk ki Budapestre, ugye uj suli es nagyon felek mert új osztálytársaim lesznek. Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
ugye itt tiszta lappal indulok ezért ötleteket kérek tőletek hogy hogyan barátkozzak etc.. meg esetleg hogyan szerezzek barátnőt 14F

2014. júl. 12. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik suliba mész? :D
2014. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Táncsics :D
2014. júl. 12. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:

attól függ milyen ember vagy. nem tudom hol nőttél fel, de a pesti emberek kétszínűbbek mint az átlag. ne bízz meg senkiben, felszínes kapcsolatokat alakíts ki. majd ha 2-3 év alatt bizonyít valaki, akkor nevezheted barátodnak, de majd a gólyatáborban meglátod, hogy állnak hozzátok.


és nem kell mindig beilleszkedni, mert ha hülyeséget csinál a többség, neked is követned "kell". inkább arra törekedj, hogy hiteles ember legyél a közösségben.


barátnő megint attól függ mit akarsz vele csinálni. szerintem 16 éves korodig ne akarj barátnőt, csak ismerkedj velük. ha csak szex kell, akkor utánozd a népszerű fiúkat, akikért olvadnak.

ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor nézd meg milyen lányokból lesznek az iskola "tapasztalt lányai", és azokat kerüld el. ismerkedj az iskolán kívül, lehetőleg olyan helyen, ami kapcsolódi ka hobbidhoz, hogy legyen közös érdeklődés.


ha több tipp kell, privátban keress.

2014. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" de a pesti emberek kétszínűbbek mint az átlag"


Semmivel se rosszabb vagy jobb mint vidéken.

2014. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Képzeld én elsős koromban költöztem szüleimmel Angliába, ott kezdtem el a sulit úgy, hogy egy mukkot se tudtam/értettem, majd 2. osztály elejére visszaköltöztünk Pestre, és mindkét helyen már az első nap voltak barátaim, akik még most is azok, úgyhogy ne félj, menni fog, ha nem is az 1. nap. Van akinek nehezebben, vagy éppen könnyebben megy a belilleszkdés. Force, hajrá! (Lehet,h már későn írok, nemtom hol a dátum) B-)
2014. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nagy Veronika Anna válasza:

Csak add magad:) Légy kedves mindenkivel, de senkit se engedj túl közel magadhoz! NE BÍZZ MEG SENKIBEN SEM TÚL KORÁN!!! azzal nagyon meg lehet szívni...

volt egy vidéki osztálytársam aki alapból támadó álláspontot vett fel, amikor közénk került. Azt hitte, hogy majd lenézzük mert vidéki és úgy kezdte az egészet, hogy "ti beképzelt elkényeztetett pestiek", emellett a ruhái a beszédje és a szokásai is eltértek az általunk megszokottól. természetesen megkezdődött a harc stb.

Na ez volt az EZT NE TEDD lista. Ne aggódj, biztos jól fogod magad érezni:)

u.i. A lányok nagyon szeretik, ha egy fiú elérhetetlen(nek tűnik), sokat mosolyog, és NEM csajozós.

2014. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi uccsó! ;). És köszi mindenkinek, még 5 nap és go :S :)
2014. júl. 28. 20:28
 8/10 anonim válasza:
Hajráááááá!
2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már Budapesten:) Fílek a sulitól, de most, hogy itt vagyok, vmivel bátrabb lettem^^
2014. aug. 11. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét!

Tanulj meg egyet tőlem: NE azzal kezd, hogy hol születtél. Ha olyat kérdeznek, amire nem akarsz válaszolni, vagy kínosnak érzed, nyugodtan kérdezz vissza: miért akarod tudni? És te?

szépen tereld el a szót, légy ügyes.

tapasztalatból mondom, két gyerekkel költöztünk Budapestre (9, 10). A lányom azonnal boldogult,soha nem voltak beilleszkedési gondjai. A fiam más személyiség, neki nehezebben ment. Ő mindig is félt, azóta is tart az új dolgoktól.

ne okoskodj túlságosan, azt nem szeretik sehol.

2014. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!