Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 1, Hogy becézem a legjobb...

1, Hogy becézem a legjobb barátnőmet? 2, Milyen programokat tervezzek vele? Mit találhatnék ki én is? (Többi lent)

Figyelt kérdés

1, Hogy becézem a legjobb barátnőmet? Ő már talált ki nekem: Cuni, Cukrom, Boci csak nekem nincs ötletem


2, Milyen programokat tervezzek vele?? 3, láttam az osztályba egy olyan barátnő párost akik helyet cseréltek egymással egy napra... De én nem akarom azt lecopizni.. Mit találhatnék ki én is??


2016. máj. 29. 14:26
 1/6 Inessential ***** válasza:
81%

Hány évesek vagytok?

Ne akarj olyan lenni, mint mások.

2016. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
ez most komoly?
2016. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13 de ez miért olyan fontos??


Második: És miért nem lenne komoly?? ha csak ilyet tudsz irni ne válaszolj a kérdésre köszi!! :))

2016. máj. 29. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Muci

2. Ping-pongozás, séta (mi fotótúrázunk a barátnőnmel temetőkbe, elhagyott gyárakba, erdőbe, folyóhoz), biciklizés, gyöngyfűzés,

3. Öltözzetek össze (egyformàba, vagy ellentétesbe, pl piros póló kék nadrág/kék póló piros nadrág)

2016. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha ilyeneken kell gondolkozz ott már valami nem jó

Mi 4-en voltunk barátnők 13 évesen és a dolgok mindig spontán jöttek, állandóan röhögtünk mindenen.

Ne haragudj ha roszul itélem meg de szerintem kissé erőltett lehet a barátságotok. Viccelődjetek, menjetek moziba, vásárolni, tartsatok pizsipartyt. Csak ne legyen erőletett mert az veszett ügy.

Ja és a becenév is akkor jó ha spontán jön, az mindig viccesebb.

2016. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet mert ebbe az évbe sokat veszekedtünk mert ö elhanyagolt nagyon, meg változtunk is.. De ha nincs velem nagyon hiányzik és itthol csak szomorkodom de a suliba muszály kibírni... ://
2016. máj. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!