Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék valakit, aki...

Hol találhatnék valakit, aki hozzám jön feleségül?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam ebben az iránifeleség.com-ban, de nem tudom,hogy ez csak a filmekben találják ki, vagy tényleg létezik.

#férfi #nő #feleség #a legjobb férfi a világon
2014. jan. 24. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Irániba nem tom hogy van-e de vietnámi, thai és orosz verziójáról hallottam már.
2014. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk én rövid úton el is válnék, csak házas akarok lenni egy ideig,
2014. jan. 24. 15:10
 3/21 dmolnar válasza:
100%
Tegyél ki ide magadról 1 képet!És mondd el,hogy neked mik az elképzeléseid!Tudok valakit aki férjet keres!!!!! :-)
2014. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 dmolnar válasza:
100%
Bocs akkor semmi!
2014. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ebben mi a fantázia?
2014. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Kérdező (#2), akinek magyar állampolgárság kell, az pont ilyent keres... igaz a 80-as években volt ennek divatja, még nagyjából egy személyautó akkori árát is kifizették volna neked a Ceausescu uralma elől menekülni akarók egy névházasságért - de szerintem most sem teljesen reménytelen.
2014. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Itt vagyok!
2014. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Érdekházasságról van szó? :) Bár jönne egy milliomos és elvenne engem is :D
2014. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem, csak nős akarok lenni egy ideig. Találkozunk, összeházasodunk, tudjátok hogy megy ez...


Nos akit keresek:


Nem baj, ha kicsit buggyant, bár nyilván józan ésszel ebbe ki menne bele! Legyen 19-28 között, mert hát mégsem egy 6 éves kislányt akarok elvenni, bár van az a kultúra. Fizetni nem fizetnék semmit, viszont lefektetnénk a kötelezettségeim a házasságért cserébe. Vagyis közös megegyezéssel elmennénk ketten olyan programokra, mit én fizetnék.Pl. én jó ideje az F1-re akarok kimenni. Reggel felpattanunk a motorra és Mogyoródon kötünk ki. Vagy, teszem azt egy ideje el akartam repülni Párizsba, hát elrepülnénk. Ilyen és ehhez hasonló "fizetségre" gondoltam.

2014. jan. 24. 16:13
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Jó pofa vagy! :) Tudod milyen vagy? Mint aki most pottyant ki egy dél-amerikai szappanoperából :) De miért pont Mogyoród?
2014. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!