Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segittseg?! Valaki tud segiten...

Segittseg?! Valaki tud segiteni egy fiunak kuldtem egy pucer kepet amin a fejem is rajta can s elkuldi az ismeroseimnek s felek?! -mit tegyekk?

Figyelt kérdés
A fiu kert tolem egy pucer kepet amin a fejem is rajta van s felek hogy elkuldi az ismeroseimmnek s nekem akkor vegem lessz megbantam mar de nincsa mit csinaljak kerlek segitsetek!!!?!??!
2016. máj. 31. 18:22
1 2
 11/16 Roland G. ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni,max legközelebb jól meggondolod,hogy mit csinálsz.Ilyenekkel visszaélnek.
2016. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
édes istenem gyere le
2016. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül ilyet csinálni, az már nagy gáz...

Hát mostmár tényleg félhetsz, hogy meggondolatlanul cselekedtél...

Amikor elküldted neki a képet, erre nem gondoltál?

Hát legközelebb nem csinálsz ilyesmit.

2016. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elobb kene gondolkodni mint cselekedni... Magadnak koszonheted, legalabb tanulsz belole. He tenyleg elkuldi a srac a kepet masoknak akkor meg tehetsz feljelentest.
2016. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valászt asszem sikerult vele rendesen beszellnem megegyszer koszonom
2016. máj. 31. 21:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Bizony előbb kell gondolkodni.


Nálunk suliban annó ebből rendőrségi ügy lett, a csaj a barátjának küldött pucér fotót,pár nap múlva az egész város látta már,sőt még nekem is küldték, szóval az egész város és suli látta a lányt pucéran.


Én is ismerkedtem már, küldtem melltartós képet, de a fejem sosincs benne!! Arcos képet azt küldöm amik facen rajta vannak,mert azok normális képek meg ha nem is küldöm faceről leszedhetik ugyan úgy,de mivel nem vagyok extra csinos,csak egy átlagos lány,nem hiszem,hogy bárki vissza élne a képemmel :D


Máskor figyelj oda!

2016. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!