Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves fiú vagyok. Nagyon...

14 éves fiú vagyok. Nagyon alacson 160 cm, most kezdtem el nőni nyáron, és súlyra se a legjobb.35KG! Szeretnék hízni, de nem tudok. Pedig eszek rendesen, és sokat. Nővermnél 2x annyit, de ő ígyis 50kg. Hogyan szedhetek fel pár kilót magamra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportolsz?


Miket szoktál enni?



( amúgy en is ugyanígy vagyok, csak 15/L es 39 kg :D )

2015. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Focizok, ás álltalában azt amit főznek itthon:D Mindent:D
2015. aug. 10. 13:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem kéne focizni és akkor jön rám a zsír?:D
2015. aug. 10. 13:14
 4/8 anonim válasza:
en azt ajanlom hogy kezdjel el otthon edzeni, sajat testsullyal. Olvass utana neten: fegyenc edzes. Olvasd el a sargakapszulat (letudod tolteni) es olvasd el az "alapismeretek". Elso talalat googleben. Tomeget ugy tudsz novelni, hogy a feherje es ch(szenhidrat bevitelt novelned kell) Feherjebol naponta: 2-2.25g x ttgk. Szoval neked naponta 70g feherjet kell bevinni a szervezetedbe. Chbol 5-6g x ttk.Szoval neked 210g cht kell bevinni a szervezetedbe naponta! Feherjet csirkebol, babbol stb stb cht meg rizs, teszta felek stb stb ezeknel nezz utana neten.:)
2015. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba a focit :D

Legalább izmosodsz

Es az is jo, amit az utolso mondott :)


En 7 evet kosaraztam, es mellette néha lovagoltam is, 1 eve nem kosarazok, csak heti 1x fallabdaztam hobbi szinten b.nommel, ritkán kangoo-ra jártam es nyáron lovagoltam párszor es nem hiztam sokat

Szoval szerintem attól, hogy nem sportolsz nem fogsz hizni, legalábbis en nem hiztam :D ( nem a hízás miatt hagytam Abba a kosarazast :D )


De annak, hogy kém hizol sok minden állhat a hátterében , liszterzekenyseg, pajzsmirigyed nem normálisan működik

( nalam ezeket kizártak, es a többi lehetséges szervi baj, szoval nalam ez genetika :D )

De a genetikanak is nagy szerepe van ebben :)


1. Voltam

2015. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az edzés ilyen fiatalon nem szól bele a növésbe?
2015. aug. 10. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez marha durva:O Folyamatosan egyél!!! Csokikat is! :0 ;)
2016. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azonnal vega , reform tapl . Eng ez mentett meg . Emellett orvos ramenosen ' lehet hogy agytumor stb . Emellett 5 evig kemenyen kesobb hebehoba kajakoztam . Es egy ev sorkatonasag amit valami idiota 2004 tájdékán megszuntetet . 53 evesen derult ki hogy talán már 40 éve agytumorom van, szoval nem vicc ez kérem. Dr x. Y . Idegsebesz docens , neuroonkologus.
2023. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!