Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagoltam a barátnőimet a...

Elhanyagoltam a barátnőimet a párom miatt, Hogyan hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy férfival pár hónapja.. Voltak már kapcsolataim, de akkor tudtam kezelni a helyzetet.. most talán azért nem sikerül, mert nagyon szerelmes vagyok és tudom ez nem kifogás, de észre sem vettem, hogy nekem most minden csak róla szól. Tegnap megfigyeltem, hogy a barátnőim másképpen viselkednek velem. Megkérdezte mi a gond és szembesítettek azzal, hogy elhanyagoltam őket. Elmondásuk szerint más ember is lettem már nem vagyok a régi. Szóhoz sem hagytak jutni. Mondtam nekik, hogy holnap beszéljünk meg mindent, de ezt mondták ez már késő. Az elején próbáltam megtalálni az aranyközéputat, de úgy érzem kicsúsztak a kezeim közül a dolgok. Nem tudom hogyan tehetném ezt jóvá, mert több éves barátságról van szó és nem akarom őket elveszíteni...
2016. jún. 7. 09:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
19/L
2016. jún. 7. 09:20
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Pedig el fogod, és meg is érdemled.


Én eddig két közeli(nek hitt) barátnőmet hagytam a pistába több, mint egy év után, mert MINDEN a pasijukról szólt. Ketten már nem is tudtunk menni sehová... egy ideig tűrtem, szóltam, hogy hé, létezem, aztán lassan leépítettem a kapcsolatunkat.


Tudod, aki egy farok miatt hanyagolja a régi barátnőit, az maximum ismerős, de nem barát.

2016. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet, de én nem akarom elveszíteni és az volt a kérdésem, hogy mivel tehetném jóvá. Nálunk az a gond , hogy nem vettem észre magam és a napokban szóltak, hogy ez így nekik nem oké. Teljesen megértem őket, de én változtatni akarok.
2016. jún. 7. 10:29
 4/12 anonim válasza:
63%
Teljesen természetes,hogy hanyagolod őket.Egy párkapcsolat sokkal fontosabb mint a haverok.Ugyanis egy párkapcsolattal megalapozhatod a jövődet és a legfontosabb dolgok alakulhatnak ki amik értelmet adnak az életnek.Az igazi barátok akkor is megmaradnak,ha heti egyszer beszélsz velük.A barátokat egyébként is minőségre mérjük és nem mennyiségre.A minőség mérvadója pedig pont az,hogy tudnak örülni a te boldogságodnak és nem hányják a szemedre,hogy hogy mersz a saját életeddel foglalkozni.Nagyjából ennyi a történet.
2016. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló tökéletesen leírt mindent.

Én is elhanyagoltam az egyik barátnőmet, aki aztán végül kibökte, hogy igazából annyi a baja velem, hogy irigy rám, amiért nekem összejött. Az ilyen emberrel én nem tudok mit kezdeni.

Érdekes módon, másik barátnőmmel kb. havonta 2x találkozom, mégis mindig tök jól el tudunk beszélgetni és nem csak a pasimról.

2016. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták késő akkor késő. Ha nem hagyják, hogy hibázz akkor nem szeretnek. Ha azt várják, hogy kuncsorogj és akkor nagy kegyesen megbocsátnak akkor sem.

Én néha hónapokra tűnök el a barátnőm elől ha sok dolgom van, vagy csak rám jön az időnként előjövő befordulásom. Máskor meg ő nem jelentkezik. Ja.. és felnőtt korban, 25 fölött ismertük meg egymást. Néha az évek nem számítanak semmit, mert lehet, csak a szépet láttad a másikból. Vagy mert nem volt még nehéz helyzet vagy mert vak voltál.

2016. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szép barátok lehetnek, hogy x ideig hallgattak, egyszer csak közölték, de azt már úgy, hogy késő. Kb esélyt sem adtak a változtatásra.
2016. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, értelek egyébként, de azzal nem értek egyet, aki azt mondja, egy párkapcsolat fontosabb, mint a barátok.

Szerelmek jönnek-mennek, de ha vannak normális barátaid, ők veled maradhatnak életed végéig is. :)


Kérdező: az nem volt jogos, hogy most szóltak csak, próbálj visszaférkőzni a körükbe - nehéz lesz, és készülj fel, hogy egy ideig ellen fognak állni, de légy kitartó.

Sok sikert, remélem, fontos vagy még nekik (ha csak úgy eldobnak, akkor viszont ne bánkódj), de ez egy jó lecke is számodra, hogy változtathass a jövőben.


Tudom, az első hozzászólásom kissé nyers lett, bocsánat érte, de még mindig zaklatott leszek, ha eszembe jutnak a csajok, akikkel már alig beszélünk a "párjuk miatt".

2016. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%

"Szerelmek jönnek-mennek, de ha vannak normális barátaid, ők veled maradhatnak életed végéig is. :) "


A normális barátok nem pofáznak bele,hogy mennyit vagy a szerelmeddel.

2016. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. jún. 7. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!