Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megint elveszítem a legjobb...

Megint elveszítem a legjobb barátnőimet?

Figyelt kérdés
Van két barátnőm, hárman vagyunk legjobbak. Az egyikkel már régebben is jóba voltam, de volt egy kisebb vitánk, a nyáron viszont ismét közel kerültünk egymáshoz. A másikkal akkor lettem jóba, mikor az elsővel volt az a vitánk. Szeptemberbe mindkettővel voltam és ők is összehaverkodtak, így vagyunk hárman. Engem ugye kicsivel mindig jobban szerettek, mint egymást, több közös programot is csináltunk meg minden. De mostanában egyre többször alszanak egymásnál nélkülem és találkoznak úgy, hogy én nem vagyok ott. Lehet, hogy túlreagálom, de észrevettem, hogy többet nevetnek, beszélgetnek együtt, nekem pedig nem nagyon tetszik. A gond csak az, hogy nem akarok tolakodó lenni, tehát nem megyek, ha nem hívnak, plusz a szüleim sem nagyon engednek el sehova. De ez az érzés kezd megőrjíteni, végre azt hittem, hogy vannak legjobb barátnőim, akik mellettem vannak, most mégis ezt érzem. Már többször voltak ilyen problémáim, nem tudom miért, pedig nem vagyok olyan lány. Szerintetek túlreagálom a dolgot, mit kellene tennem? Aki tud, az légyszi segítsen! Köszi, ha végigolvastad és válaszolsz!:)

2013. okt. 21. 18:15
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező! :)

Hány éves vagy? Szerintem az ilyen "LB"-s dolgokat a lányok eltúlozzák. Bár az nekem egy kicsit furcsa, hogy ha olyan nagyon jóban vagytok akkor téged miért nem hívnak, ha programot szerveznek, vagy ha neked van kedved menni, miért nem mondod, hogy te is szeretnél menni? Lehet ők csak azért nem hívnak, mert úgy vannak vele, hogy úgysem tudsz menni, mert nem engednek. Beszéld meg velük! Annak semmi értelme, hogy magadban rágódsz ezen.

18/L

2013. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!