Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Debrecenben hol ismerjek meg...

Debrecenben hol ismerjek meg barátokat? 21/L

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, meg szinte senkim, akivel beszélhetnék, találkozhatnék. Itt a nyár, jó lenne valakivel elmenni valahová! De hol ismerjek meg ilyen embereket? Leszólítani biztos nem fogok senkit se, az milyen már...
2016. jún. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig én képzeld leszólítottam az utcán a jelenlegi dús gazdag barátnőm és úgy érzem nem is kell többé mennem melózni akkora mákom van. Próbáld ki te is hátha a főnyeremény sétálgat a házatok előtt.
2016. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csoport társak? Szórakozóhelyek? Debrecenben van hová menni bár most, hogy vége a szorgalmi időszaknak kevesebb az egyetemista buli.


Nem nehéz ismerkedni.


ui: Veled egyidős lány vagyok, Debrecenben tanulok, ha gondolod beszélgethetünk.

2016. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem is írhatsz! ;)
2016. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha van kedved beszélgethetünk :)

22F

2016. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még mindig akarsz barátokat szerezni nekem nyugodtan irhatsz:D
2017. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!