Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok barátokat. Mennyire...

Nem akarok barátokat. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de mostanában mindenfélét kitalálok, csak hogy ne kelljen velük találkoznom. Úgy érzem, értékes időt vesztek csak velük... Rengeteg a tanulnivaló és a munka +edzés, nem tudok minőségi módon és nem is akarok velük foglalkozni... Nem hiányoznak és igazán jó nekem egyedül. L23
2016. jún. 6. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
24%
Vannak ilyen életszakaszok, nem hinném, hogy ez örökre így is marad. Azért valamennyire tartsd velük a kapcsolatot, mert lehet, hogy mire szükséged lenne rájuk, már nem fognak veled foglalkozni
2016. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, most ezt gondolod, de tudod, milyen pocsék az, ha nincs, kihez szólj. Ha bántanak, bajba kerülsz, kihez mész?


Én is szeretek egyedül lenni, de egyúttal bele is halok, hogy néha nem tudok egy igazán jót dumálni, mert nincs kikkel - nálunk a párkapcsolatuk távolított el egymástól, mert 4-5 éve csak a pasinak élnek, és a barátaikat leépítgették.


Introvertáltként nehezen teremtek kapcsolatokat, és az életem 95%-ban nincs rájuk szükségem, de hidd el, szuper, ha valakivel tudsz órákon át beszélni a hülyeségeitekről. Ha heti egy telefon, vagy cset, akkor annyi, de szuperül felfrissít(ene).

2016. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!