Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátságban ez normális?

Fiú-lány barátságban ez normális?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam ma, hogy magához ölel és megcsókol. Meg van beszélve hogy csak barátok vagyunk, ha belegondolok ésszel, nem is akarok többet, de akkor meg mégis miért álmodok ilyet? Ennyire szeretném őt, vagy ez több mint barátság? Vagy ez most mi?

2016. jún. 9. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Fiú-lány barátság nem létezik
2016. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Úgy van ahogy az első mondja. Csak kivételes esetenként működhet ilyen mint pl ha a csaj ronda és/vagy dagadt, a csaj leszbikus, ha a pali meleg, ha a csajnak kapcsolata van és/vagy a pasi csúnya és/vagy dagadt :D
2016. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.-nek: létezik, bár valóban nagyon ritka. Húgomnak volt fiú barátja, akivel olyan kapcsolatban volt, mint két barátnő.(nem volt meleg a fiú) Soha nem akartak egymástól semmit, ami ezen túlmutatott volna.
2016. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy becsúszik egy ilyen álom véletlenül, akkor is ha csak barátság ez a részetekről, de annak is van esélye, hogy te többet kezdtél el érezni a fiú iránt, mint kellene. Magadban biztosan tudod a választ, innen a gyk-ról viszont nagyon nehéz lesz eldönteni. Természetesen van fiú-lány, férfi-nő barátság, csak néhány korlátolt embernél nincs, aki nem az embert látja a másikban, hanem folyton a potenciális párkapcsolatra alkalmas jelöltet.
2016. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2...ha belegondolok ésszel, nem is akarok többet...", igen, de az ész mellett más is van.
2016. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Tartós fiú-lány barátság nem létezik, kivéve ha az egyik fél meleg :P
2016. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Roland G. ***** válasza:

Nagyon ritka amikor ez működik,mert legtöbb esetben az egyik fél többet akar.Szerintem nálad is ez a helyzet.Nekem is volt lány barátom,aztán szép lassan beleszerettem...

Lelkileg tönkretett az egész,úgyhogy én a magam részéről nem hiszek benne,de vannak kivételek.

2016. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Érdekes lenne megkérdezned a barátodat, neki volt-e már ugyanilyen álma Veled?
2016. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy álom volt. Ha nem is akarsz tőle többet, minek foglalkoztat ez a kérdés? Off amúgy többieknek: De amúgy létezik fiú-lány barátság. Anyumnak vannak pali barátai pl, akiknek van feleségük, a feleségükkel is jóban van. És teljesen barátság, ahogy én hallom, amikor beszélgetnek.
2016. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok állítják, hogy létezik fiú-lány barátság, akiknek fogalmuk sincs a barátság mibenlétéről. Keverik a haverság fogalmával. Persze nem csoda. Aki számítógép mellett nőtt fel, sohasem fogja megtudni, milyen az egymásért tűzbe menő férfi barátság.
2016. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!