Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "A pasik/csajok jönnek mennek,...

"A pasik/csajok jönnek mennek, de az igaz barát örökre ott marad" Mi a véleményetek erről a gondolatról?

Figyelt kérdés

A mondat vége természetesen az, hogy és ezért a barátok mindig sokkal fontosabbak.


Kort és nemet is írjatok légyszi!


Onnan merült fel bennem a kérdés, hogy az eddigi környezetem miatt azt hittem mindenki 100%ban egyetért ezzel, csak én nem, de most itt látva egy kérdésre érkezett válaszokat, elgondolkoztam.



2016. jún. 10. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem úgy, ahogy igaz barát, igaz szerelem is van. És az ugyanúgy megmarad addig, amíg egy barát is.
2016. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Aki igaz maradt életedbe, az mindig ott lesz jóban, rosszban, sztem úgy marad.

Aki pedig valami okból kifolyólag ott hagy, annak úgy kell lennie, s talán jobb is úgy, ha megridegült az illető személlyel a kapcsolat.

2016. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
"Nehogyaszidd"
2016. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mèg nem sűrűn tapasztaltam meg az ilyen barátokat..~ De a remèny hal meg utoljára.


22/L

2016. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha igazi az a barátság, akkor tényleg vigyázni kell rá, és akkor egy életen át kitart.
2016. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!